لوزانو: من ایران را با برزیل و فرانسه مقایسه می‌کنم

لوزانو-من-ایران-را-با-برزیل-و-فرانسه-مقایسه-میکنم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: ایران بازیکنان با تجربه‌ای دارد و من این تیم را با برزیل و فرانسه مقایسه می‌کنم.

به گزارش وبسایت نود ، رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال چین پس از شکست 3 بر صفر تیمش برابر ایران در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: به کولاکوویچ و بازیکنان ایران تبریک می‌گویم. ایران با سرویس‌های خوب خود امروز ما را تحت فشار قرار داد و خیلی خوب بازی کرد.

وی ادامه داد: یک موضوعی را باید اینجا باز کنم و به کنفدراسیون والیبال آسیا تذکر بدهم؛ اگر قرار است ایران و چین در چنین سطحی برابر هم قرار بگیرند نمی‌توان با چنین داوران و کیفیتی این مسابقه را برگزار کرد. سطح داوری اصلاً خوب نبود. اگر داوران اشتباه نمی‌کردند ممکن بود در نتیجه بازی تغییری ایجاد نشود، اما به هر حال روی فشار بازی تاثیر دارد.

لوزانو درخصوص اینکه کدام اتفاق در جریان بازی موجب شد تا بیشتر عصبانی شود، تصریح کرد: بیشتر تصمیمات داور موجب شد عصبی شوم و اعتراضی نسبت به عملکرد بازیکنانم نداشتم.

سرمربی تیم ملی والیبال چین در مورد اینکه تمام درخواست‌های ویدئوچکی که گرفت برخلاف نظر داور و البته اشتباه بود، گفت: دلیل اعتراض من این بود که ویدئوچک صحنه‌ها را به صورت ویدئو نشان نمی‌داد بلکه به صورت عکس نمایش داده می‌شد. ممکن است من در آن صحنه‌ها اشتباه می‌کردم، اما باید تصویر ویدئویی نمایش داده شود تا همه بتوانند به درستی قضاوت کنند.

وی خاطرنشان کرد: به کولاکوویچ تبریک می‌گویم، چون در زمان المپیک که من سرمربی ایران بودم سرویس‌های این تیم سطح چندان بالایی نداشت، اما حالا شرایط تغییر کرده است. ایران با تجربه است و من این تیم را با برزیل و فرانسه مقایسه می‌کنم.

نظرات ۴

 • Red

  ميگم قيلافش چه اشنا بود نگو سرمربي ايران بود :D

  • حسین

   میگم چندوقته تلویزیون ندیدی؟

 • Reza66

  هههههههه
  لوزانو‌ واسه اونا بوووود
  شدیم تیمای ته جدولی
  هر روز مربی عوض میکنیم

  • arash asp

   وقتی بشه بازیکن سالاری اینجوری میشه :)

برچسب ها