پیروزی تراکتور در دیداری دوستانه

پیروزی-تراکتور-در-دیداری-دوستانه

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان یحیی گل محمدی در دیداری تدارکاتی با 3 گل مقابل تیم عقاب تبریز به برتری دست یافتند.

به گزارش وبسایت نود به نقل از تراکتورکلاب، سرخ پوشان فوتبال آذربایجان که روز گذشته مقابل استقلال بازی کردند امروز به تبریز بازگشتند.
در این راستا یحیی گل محمدی تصمیم گرفت بازیکنان ذخیره تیمش را در دیداری دوستانه به مصاف تیم عقاب بفرستد.
سرخ پوشان با ترکیب مهدی محمدیان، علی اسماعیلی، میرعلی حسینی، امیر نصر آزادانی، حامد حسینعلی زاده، امیر اسدزاده، محمد مسلمی پور، فاخر تهامی، رضا عبدی، محمدرضا آزادی و مهدی ببری به میدان رفتند و در نیمه دوم نیز بازیکنانی چون محمدامین بهرامی و جعفر دهقان وارد زمین شدند.
در این دیدار امیر نصر آزادانی، محمدرضا آزادی و رضا عبدی برای تیم تراکتورسازی موفق به گلزنی شدند.
در حاشیه این دیدار بازیکنان ترکیب اصلی دیدار روز گذشته ریکاوری کردند.

 

 

2020

نظرات ۵

 • ابی جان

  تراکتور نسبت به پارسال ضعیف تر شده و الان این تیم را مهدي کیانی با جنگندگی و هوش بالا و کمکهای زیادی که هم در دفاع و هم در حمله می کند به نحو موثری سرپا و به آینده امیدوار نگه داشته .اما تصور کنید کیانی مصدوم شود و یا تحت شرایطی نتواند تراکتور را در ادامه فصل همراهی کند در این صورت شک نداشته باشید تراکتور گزینه ای جدی براي سقوط به شمار می رود

  • amir

   دوست عزیز قبول دارم تراکتور ضعیف تره ولی تیم فقط رو پاشنه کیانی نمیچرخه.درسته آقا مهدی زیاد زحمت می کشه اما نمیشه از تلاش بقیه بچه ها غافل بود.مگه ایرانپوریان،گودرزی،نوری،حاتمی و بقیه جوونها زحمت نمی کشن؟؟
   تراکتور این روزها بد بازی نمیکنه بخصوص بازی جلوی استقلال.چندتا موقعیت داشت؟کمی هم بد شانسه.و این که چون شاکله تیم عوض شده و تیم به شدت جوون شده نیاز به زمان دارن برای هماهنگی.
   من شخصا به آینده تیمم امیدوارم اما کل ایران می دونن اگه نتیجه هم نگیره بازم پشت تیممون هستیم و مثل دردانه های پایتخت با یه باخت پشت تیممون رو خالی نمی کنیم.
   یاشاسین تراختور...یاشاسین آذربایجان

  • amir

   تراختور تیمیه که عاشقانه دوستش داریم و حتی بعد از سومین باخت پشت سرهم،30 دقیقه می ایستیم و تشویقش می کنیم.طوری که مربی و مدیرعاملمون برمی گرده داخل زمین و به این احساسات پاسخ میده.گلرمون اشک میریزه.اشکی که ناشی از شوق و شرمه.
   مطمئن باشید این تراختور حرفهای زیادی برای گفتن داره.
   مخلص ادمین

 • mahdi

  ان شاالله روزهای خوب یحیی و تراکتور از راه میرسه

 • .... یاشاسین

  من خودم مطمئن هستم به موفقیت تیم

برچسب ها