واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر جدایی "منشا" و کم شدن آمار تماشاگران

واکنش-باشگاه-پرسپولیس-به-خبر-جدایی-منشا-و-کم-شدن-آمار-تماشاگران

وبسایت رسمی برنامه نود - معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه سهم این باشگاه از بلیت فروشی ۸ میلیارد تومان است، به خبر نارضایتی گادوین منشا و جدایی‌اش از پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود، محمدعلی ترکاشوند درباره غیبت چند روزه خود در باشگاه پرسپولیس با بیان مطلب فوق به رادیو تهران گفت: به خاطر کارهای اداری، چند روزی در باشگاه نبودم.

وی درباره اینکه آیا در ایران بوده یا خارج از ایران، تاکید کرد:خارج از ایران بودم و برای انجام امور شخصی به مسافرت رفته بودم!

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره بدهی باشگاه پرسپولیس در پرونده های مربوط به ژوزه و دستیارنش گفت: در خصوص آقای ژوزه هنوز چیزی به باشگاه ابلاغ نشده است. در خصوص دستیارانش هم حکم داند اما هیچ ضرب الاجلی نداشتند. نامه ای به فیفا نوشتیم تا به ما بگویند چقدر زمان داریم که بدهی مان را بپردازیم.

ترکاشوند درباره مهلت دادن کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم های بدهکار و اقدامات پرسپولیس در این ارتباط، تصریح کرد: بالاخره یکی از اولویتهای باشگاه پرسپولیس این است که به مرور بدهی ها را تسویه می کنیم و چالش بزرگ هم بدهی به ژوزه است. بقیه با همت هیات مدیره و طاهری پرداخت شده است. دنبال این هستیم که همه چیز را شفاف کنیم و قدم های رو به جلو پرسپولیس را تکمیل کنیم.

وی در خصوص فشار باشگاه پرسپولیس به خاطر بدهی ژوزه تاکید کرد: در مقطعی که اکنون با بی پولی روبرو هستیم و حتی پرداختی بازیکنان به تاخیر افتاده است، یک مقدار سخت است ولی توانستیم کارهای بزرگی کنیم. داریم تصمیماتی می گیریم تا هم به بازیکنان پرداختی داشته باشیم و هم بدهی هایمان را بدهیم.

معاون اقتصادی پرسپولیس تصریح کرد: کمک هواداران ناچیز است و انتظارمان بیش از این بود. پرداختی از سوی هواداران خیلی کم است. همه جا می گوییم ۴۰ تا ۵۰ میلیون هوادار داریم. اگر هر کدام ۲ هزار تومان کمک کنند می شود ۸ تا ۱۰ میلیارد تومان. شاید این انتظار بی جایی باشد.

ترکاشوند تصریح کرد: ما هر روز آمار کمک هواداران را اعلام می کنیم و روزانه آنرا شفاف می گوییم.

وی درباره اطلاعیه روز گذشته سازمان لیگ درباره میزان درآمد پرسپولیس از بلیت فروشی که حدود ۲ میلیارد تومان بود، گفت: سال گذشته آماری را سازمان لیگ اعلام کرد. حدود یک میلیون نفر بازی هایمان را از نزدیک تماشا کردند. دیروز سازمان لیگ اعلام کرد ۵۵۸ هزار نفر؛ یعنی ۴۵۸ هزار نفر کمتر.

معاون باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که این یعنی در آمار تماشاگران شما دست برده اند؟ گفت: این تعداد اعلام شده است و من نمی گویم دست برده اند. پارسال تمام مسابقات ما به طور میانگین ۴۰ هزار تماشاگر حضور داشت و حتی در بعضی مسابقات ورزشگاه پر بود. اگر هر بلیت را به طور میانگین ۱۰ هزار تومان حساب کنید می شود ۱۰ میلیارد تومان. همه کسری ها را هم که انجام بدهید، بایک حساب سرانگشتی سهم پرسپولیس از بلیت فروشی ۷ تا ۸ میلیارد تومان است.

ترکاشوند در پایان درباره انتشار اخباری مبنی بر نارضایتی گادوین منشا از نیمکت نشینی و احتمال جدایی اش از پرسپولیس گفت: من دیروز با او جلسه داشتم و پاسپورتش را گرفتیم تا کارهای اداری را انجام بدهیم. اصلا چنین چیزی نیست. رفاقت آنقدر در بین بچه های تیم زیاد است که مشکلی از این لحاظ وجود ندارد. 

 

2051

نظرات ۷۶

 • ایران

  چه اخبارعجیبی مثلا برچی بخواد جدا بشه

  • Mehdi

   باو بعد این مدت این حاشیه سازارو نشناختی هنوز؟
   دیگه پمادسوختنیم واسشون کارساز نیس

 • بهروزاحمدی realmadrid

  یه تشکرازسازمان لیگ که پایان بازیهااعلام کردن پرسپولیس فصل قبل یک میلیون تماشاگرتوورزشگاه آزادی داشته حالااعلام کردن نزدیک شیشصدهزارهوادار،وچهارصدهزارارهوادارپرسپولیس روباعصای جادویی غیب کردن!!!!

 • akbar

  اقا یه سئوال:
  آیا پرسپولیس یه نفر نماینده نداره که برتعداد فروش بلیط ومبلغ آن نظارت کنه ؟
  اختلاف ارقام میلیاردیه .واقعا لازم نیست باشگاه نظارت به بلیط فروشی داشته باشه؟

 • حامد

  حسن خان روشن در مورد اعضای محترم باشگاه استقلال نظری داده بود که شدیداً مورد هجوم حضرات قرار گرفت. حالا کاری به اینش ندارم فقط خواستم بگم فقط این باشگاه استقلال نیست که به‌قول جناب روشن، همه‌شون از دم (البته به جز یک نفر!) چیز! هستن، بلکه این مورد کل فوتبال‌مون رو گرفته..

 • فاران

  امان از خبرسازی بعضی رقبای بی دست و پا که خودشون میدونن توی زمین حریف پرسپولیس نمیشن میخوان با خبرسازی کذب جو باشگاه رو متشنج کنن

 • مانويل ژوززه قرمزته

  تو رو خدا شرايط باشگاه داري رو نگاه قرار نيست حقوق تو رو مردم تامين كنن اين همه راه درآمدزايي هستش

 • ارتش سرخ آسیا

  والا اگه پارسال تماشاگرا کم اومدن ورزشگاه واسه پرسپولیس باید بگیم سالهای قبل ورزشگاهها خالی بودن!مگه داریم!؟

 • هوادار

  شما واضح و روشن میزان کمک های هواداران را طریق سامانه هواداری اعلام کن در ضمن بیلان مشخصی از دخل و خرج باشگاه روی سایت قرار بده بعد انتظار کمک داشته باش!!!
  وقتی هوادار به صورت شفاف و روشن در جریان امور باشگاه باشد با جان و دل کمک خواهد کرد.

 • محمد

  کمک هواداران ناچیز است و انتظارمان بیش از این بود. پرداختی از سوی هواداران خیلی کم است. همه جا می گوییم ۴۰ تا ۵۰ میلیون هوادار داریم. اگر هر کدام ۲ هزار تومان کمک کنند می شود ۸ تا ۱۰ میلیارد تومان. شاید این انتظار بی جایی باشد.
  خخخخ

 • Abas

  اصلی ترین رقیب بازیکنا این فصل خود بازیکنا هستن و اصلی ترین دشمن تیم حاشیست

برچسب ها