مورینیو: این فصل همه جام ها را می خواهیم

مورینیو-این-فصل-همه-جام-ها-را-می-خواهیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد اذعان کرده این تیم به دنبال فتح تمامی جام ها در فصل جاری است. 

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در آستانه بازی امروز تیمش مقابل وستهم در هفته نخست لیگ برتر عنوان کرده منچستریونایتد نسبت به فصل گذشته پیشرفت کرده و آماده رقابت برای فتح همه جام ها است. 

مورینیو به نقل از ESPN به خبرنگاران گفته:

معمولا فشار اضافی روی خودم قرار نمی دهم چون همیشه تمام تلاش خودم را می کنم و معمولا نتایج خوب به همین خاطر از راه می رسند. بیشتر از هر زمان دیگری به کارم متعهد هستم. با این بازیکنان نسبت به این فصل خوشبین هستم. نمی توانم برای نخستین بازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان صبر کنم. واقعا هیجان زده هستم اما قول می دهم در کنار زمین رفتار خوبی داشته باشم!

زمان پیوستن به یونایتد فکر کردم که برای ساخت تیم مدنظرم به سه پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی نیاز دارم اما حالا  پس از دو تابستان توانستیم تیم خوبی بسازیم و وضعیت باشگاه خیلی بهتر است. سازماندهی باشگاه از هر نظر بهتر شده است. ما برای فتح لیگ برتر می جنگیم. ما با تیم های بزرگ اروپایی برای فتح لیگ قهرمانان خواهیم جنگید و همانطور که می دانید من عاشق جام اتحادیه و جام حذفی هم هستم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • nasser

  just special one

 • بارساپلیس

  ببینم و تعریف کنیم

 • TripleM

  امیدوارم.
  هرچند این بستگی به چندین فاکتور داره:
  امسال دیگه پوگبا باید خودش رو نشون بده و ثابت کنه ارزش اون پول رو داره. تیرک زدن بسه. لوکاکو هم باید جلوی تیم های بزرگ مخصوصا مفید و موثر تر بازی کنه. دفاعمون بهتر کار کنه و در کنار بایی زوج خوبی باشه. تکلیف مارسیال مشخص بشه و بشه ازش بیشتر و بهتر استفاده کرد. دفاع چپ دیگه به سامان برسه. زلاتان نیم فصل دوم جذب بشه که با اون قدرت تمام کنندگیش به تیم کمک کنه. خداروشکر دروازه شاید تنها جایی هست که با وجود دو تا دروازه بان مطمئن خیالمون تا حد زیادی جمعه. ماتا، مخیتاریان و لینگارد گل های خیلی بیشتری بزنن. اگر این ها بشه میشه امید داشت که تیم توی جام های مختلف مدعی باشه.

 • صدرا

  خخخخخ جوک نگو

برچسب ها