عزیزی: میناوند کاری کرد که دیگر به احترام‌ها در نسل خودم افتخار نکنم!

عزیزی-میناوند-کاری-کرد-که-دیگر-به-احترامها-در-نسل-خودم-افتخار-نکنم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت:پرسپولیس امسال مدعی اصلی قهرمانی است و استقلال هم تیم خوبی بسته اما این تیم مهاجم ششدانگ که کار را در بازی‌ها در بیارود ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، خداداد عزیزی، در خصوص ارزیابی‌اش از سه هفته ابتدایی لیگ و اتفاقاتی که بین مهرداد میناوند،‌ علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی رخ داده است، صحبت‌های زیر را مطرح کرد:

*پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است
عزیزی در بخش اول صحبت‌های خود با اشاره به عملکرد تیم‌ها در سه هفته ابتدایی اظهار داشت: حقیقتاً در مورد عملکرد کلی تیم‌ها نمی‌شود به صورت بازی به بازی یا جمعی صحبت کرد. در فوتبال اروپا بعد از 5 هفته در مورد عملکرد تیم‌ها صحبت می‌شود و با توجه به بدنسازی سنگین آنها، شرایط تیم‌ها رفته رفته تغییر می‌کند. من جدول رده‌بندی را که می‌بینم مطمئن هستم جایگاه خیلی از تیم‌ها تغییر خواهد کرد و به طور مثال سپاهان جایش پایین جدول نیست؛ اگرچه سپاهانی که من می‌بینم امسال مدعی گرفتن سهمیه آسیا یا قهرمان شدن نیست اما جای این تیم در انتهای جدول هم نخواهد بود.
وی در ادامه افزود: از سوی دیگر پرسپولیس را تیمی بسیار هماهنگ دیدم که شاکله اصلی فصل پیش را حفظ کرده و شرایط بسیار خوبی دارد. این تیم مطمئناً مدعی اول قهرمانی خواهد بود و اگر به رویه سخت امتیاز دادن ادامه بدهد، کار برای رقبا سخت می‌شود.

*استقلال مهاجم ششدانگ و «بازی دربیار» ندارد
مهاجم سابق تیم فوتبال ایران در خصوص استقلال نیز گفت: استقلال امسال تیم خوبی بسته ولی یک نکته در تیم امسال استقلال وجود دارد که نظر شخصی من است. این تیم برخلاف پرسپولیس خط حمله کوبنده‌ای ندارد و به قول ما فوتبالی‌ها بازیکنی در آن جلو وجود ندارد که کار را برای استقلال دربیاورد. به طور مثال یکی از دلایل اصلی قهرمانی پرسپولیس در فصل قبل حضور نفراتی مثل مهدی طارمی، وحید امیری، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده بود ولی در استقلال تنها کاوه رضایی «بازی‌دربیار» بود که او هم از استقلال رفت.
عزیزی افزود: من برای سجاد شهباززاده احترام قائلم و معتقدم او اصلاً بازیکن بدی نیست ولی اگر این بازیکن یک خط عقب‌تر بازی کند، مطمئناً کارایی بهتری خواهد داشت. مهاجم تخصصی یعنی طارمی و کاوه رضایی و حضور بازیکنی مثل علی قربانی هم در استقلال نمی‌تواند این گره را باز کند و زمان می‌برد تا قربانی در این تیم جا بیفتد.
مهاجم سابق تیم فوتبال ایران با اشاره به مدعیان دیگر قهرمانی گفت: تصور من این است که ذوب‌آهن رفته رفته به جمع مدعیان اضافه می‌شود و این تیم هم توانایی قهرمان شدن را خواهد داشت. از سوی دیگر تراکتورسازی که من دیدم نمی‌تواند مدعی قهرمانی باشد و آنها هم بازیکنی مثل ادینهو که کار را در سال‌های اخیر درمی‌آورد، ندارند. به‌طور مثال ممکن است مهدی طارمی در پرسپولیس موقعیت خراب کند، اما بازیکنی است که خوب گل می‌زند و تصور کنید به جمع نفرات سرشناس پرسپولیس منشا اضافه شده که او بیشتر گل‌های پیکان در فصل گذشته را به ثمر رساند. من امیدوار هستم استقلال یک مهاجم شش دانگ داشته باشد که آنها هم بتوانند با تیم خوبی که بسته‌اند مدعی اصلی قهرمانی باشند.

*میناوند کاری کرد که دیگر به احترام‌ها در نسل خودم افتخار نکنم!
مهاجم سابق تیم فوتبال ایران که با علیرضا منصوریان و مهرداد میناوند هم‌دوره محسوب می‌شود، در خصوص اتفاقی که بین این نفرات افتاد و میناوند صحبت‌هایی را علیه منصوریان و رحمتی انجام داد، گفت: من همیشه با هم‌دوره‌های خودم رابطه بسیار خوبی داشته‌ام. از علی دایی و باقری بگیرید تا کریمی و هاشمیان و عابدزاده. احترام باید متقابل باشد، به‌خصوص اگر یک فرد بزرگ‌تر از فرد دیگر باشد. برای من همیشه پروین آقای پروین بوده و حسن روشن نیز آقای روشن. اگر ما فوتبالی‌ها احترام یکدیگر را نداشته باشیم، نباید توقع داشته باشیم که دیگران به ما احترام بگذارند.
وی افزود: وقتی میناوند به منصوریان این‌گونه حرف می‌زند، فردا خیلی از فوتبالی‌ها احترام منصوریان را حفظ نمی‌کنند و حتی ممکن است به خود میناوند هم توهین کنند. ما نباید توهین کردن به هم را باب کنیم و من همیشه سعی کرده‌ام اولین نفری باشم که مقابل دوستانی بایستم که به فوتبالی‌ها توهین می‌کنند.
مهاجم سابق تیم فوتبال ایران ادامه داد: مهرداد میناوند بچه خوش‌قلبی است و شاید آمده که شوخی کند. بازهم تأکید می‌کند شاید او خواسته یک شوخی انجام بدهد، ولی کار میناوند غلط است و خوب نیست که علیرضا منصوریان را با یک اسم دیگر صدا کند. نمی‌دانم شاید مهرداد خواسته مزه بریزد، ولی این را هم بگویم پرسپولیس و استقلال دلیلی برای توهین به یکدیگر نیست. چون منصوریان از میناوند بزرگ‌تر است. من همیشه به احترامی که هم‌دوره‌ای‌های ما به یکدیگر می‌گذاشتند افتخار می‌‌کردم، اما میناوند کاری کرد که دیگر به این موضوع افتخار نکنم. هرگز یادم نمی‌آید به غلامپور گفته باشم بهزاد، چون او از من بزرگ‌تر است همیشه او را آقا بهزاد صدا می‌کنم، یا امثال نادر محمدخانی‌ها، خاکپورها، استیلی‌ها و افشین پیروانی که یک سال از من بزرگ‌تر است، برای من بزرگ و آقا محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: ما با هم‌دوره‌ای‌هایمان همیشه صمیمی بودیم اما میناوند کار درستی نکرد. اینکه بخواهیم از یک تکیه‌کلام برای دو نفر استفاده کنیم، خوب نیست. مثل این می‌ماند که من در برنامه زنده در مورد علی دایی حرف خوبی نزنم. کار غلط، غلط است. می‌خواهد از من باشد یا از مهرداد میناوند، فقط امیدوارم مشکل حل شود و به دادگاه و این مسائل نکشد، چون اگر به یاد داشته باشید ماجرای دایی و مایلی‌کهن بازتاب خوبی در جامعه و رسانه‌ها نداشت.میناوند مطمئنا کار اشتباهی کرده و خودش هم این موضوع را می‌داند حتی اگر بگوید کاری را که انجام دادم غلط نبود.

*رحمتی چشمش را روی اشتباه میناوند ببندد
عزیزی افزود: منصوریان از میناوند بزرگ‌تر است و کار مهرداد هم اصلاً درست نبود، از سویی با مهدی رحمتی در تماس هستم و می‌دانم او سابقه زیادی در تیم ملی و فوتبال دارد و زمانی که ما بازی می‌کردیم، او جزو گلرهای خوب مقابل ما بود و پسری است که معمولاً خوش‌رفتاری می‌کند تا بدرفتاری، لفظ مهرداد میناوند در مورد رحمتی هم خوب نبود، ولی من توصیه‌ام به رحمتی این است که به خاطر سن و سال میناوند به این مسئله ورود نکند و حتی اگر مهرداد میناوند بازهم اعلام کرد کارش درست بوده، رحمتی چشمش را روی این موضوع ببندد. توصیه‌ام به او این است که در مقابل این مسائل بگوید من نظری ندارم و خودش را کنار بکشد، چون غیر از این از او انتظار نداریم. هرچه جواب‌ها از سوی طرفین بیشتر باشد خوراک رسانه‌ها و مردم بیشتر و بیشتر خواهد شد.

 

2051

فارس

نظرات ۴۷

 • ارتش 80 میلیونی

  واقعا شخصیت خودش را میناوند نشون داد مرد ابرو بر نمیدارد دوستان ابرو برداشتن کار مردها نیست

  • مینی بوس ابی444444444444

   مرد بینی اش را عمل نمی کند واگر عمل کندوبه امارات برود برای پول اسطوره ی یک تیم نمیشود

 • مجید

  فرهنگ پرسپولیسی ... یکی میناوند یکی احمدزاده که اون شعار فحاشی رو بهترین شعار باشگاه میدونه تاسف تاسف تاسف

  • ARYOBARZAN

   کمیته انضباطی اصلا عکس العملی نسبت به رفتار احمد زاده تو برنامه اسپانسر نشون نداد تا اینکه حالا میناوند به کاپیتان و مربی استقلال بی احترامی کنه/یک فصل هوادار پرسپولیس فحاشی کرد ولی کمیته انضباطی هیچ عکس العملی نشون نداد تا این فحاشی تبدیل به عادت هوادار پرسپولیس بشه

  • زانیار

   توهین ارش برهانی به پرسپولیسیا رو هم بود

 • استقلال پرافتخار

  این از پیشکسوتشون که توو برنامه زنده توهین میکنه و اونم از بازیکنشون که فحاشی کرد به تمام استقلالی ها در یه برنامه دیگه... اونوقت کاپیتان ما، یه سال به احترام کاپیتان نوروزی، عکسش رو زده بود رو بازوبندش...

  • عارف

   همین کاپیتان شما دو سال پیش چجوری به مربی و پیشکسوت خودش امیر قلعه نوعی تو ورشگاهی که 80هزار هوادار بود با بدترین الفاظ میگفت برو رو نیمکت بشین وکل جو ورزشگاه را بهم ریخت؟؟؟؟چطور تونست مظلومی که مربیش بود اون بلا سرش بیاره که تا مدتها مظلومی تو رسانه ها میگفت بهم خیانت شده؟؟؟شما دیگه از پیشکسوتاتون نگید که علنا خودشون دارند به هم بد و بی راه میگن.چطور مجتبی جباری با مدیری که براش جایگاه پدری داشت اون کشیده رو میزنه؟؟؟چطور حسن روشن و فتح الله زاده اون مصاحبه ها را علیه هم کردند اب از اب تکون نخورد؟؟؟چطور منصوریان با فتح الله زاده همین پارسال از خجالت هم در اومدند کلی بد و بیراه گفتند کسی نگفت احترام به بزرگتر؟؟؟؟مثال از این دست زیاده دوست عزیز. ادمین محترم بچاپ چون میدونیم فضای ورزش ما داغونه و همه دم از اخلاق میزنند اما در واقع اخلاقی وجود نداره.البته با احترام به پیشکسوتایی مثل پیوس و زرینچه و پروین و پورحیدری و کریم باقری و مهدوی کیاها و .....

  • MOHAMMAD TAJJH

   خب مکتبها با هم فرق میکنند

 • هوادار

  دمت گرم خداداد اخلاق در فوتبال درحال موت است نسل بعدی حتما باید باتوهین وناسزا به نفرات تیم خود آنهاراتشویق کنند

 • سارا اس اسی

  بهترین تیتر

 • فاطیما استقلالی

  مسئولان استقلال بایدازمیناوندشکایت کننددفعه ی اولش نیست که خجالت هم نمیکشه یه کم ازفرشادپیوس یادبگیر

 • Hamed

  همه ی ما میدونیم میناوند چه آدمیه!! و چه گذشته ای داره

  • ali

   احسنت
   کاش یه فلش بک بزنه و گذشته خودشا یه مروری بکنه.

 • محمد

  حساب پرسپولیسیا از میناوند جداس،مثلا شما به مهدوی کیا،علی کریمی،کریم باقری و .... نگاه بنداز!
  حالا این وسط این آقا که پیشینه اش مشخصه و الانم جایگاه تموم شده ای توی فوتبال داره، تمام تلاشش رو میکنه که صداش شنیده بشه؛ ولی متاسفانه بعد از اینکه حرف میزنه فکر میکنه.
  و بیشتر شبیه یه تماشاگر نما شده و نمیدونه ادبیاتی که داره توی یک رسانه میلیونی به کار می‌بره با سکوهایی که هر از گاهی با تحرکات یه عده تماشاگرنما که شأن و فضای ورزشگاه رو آلوده می‌کنن خیلی تفاوت داره!

  • تیـــــم مــــلی 99

   میناوند و امثالهم رو نباید جدی گرفت و اینها اصلا پرسپولیسی به حساب نمیان یک عده ادم بیکارهستن برا اینکه خودنمایی کنن حرفایی میزنن کلا باید اینها رو فراموش کرد ولی تنبیه باید بشوند اهالی فوتبال با بی محل کردن این افراد اونها رو منزوی کنند.

 • بهروزاحمدی realmadrid

  وقتی شخصی مثل مایلی کهن به همه توهین میکنه معلومه شاگردسابقش میناوندازش یادمیگیره که توبرنامه زنده جلوچشم میلیونهانفربه همه توهین میکنه این خدادادعزیزی هم یکی هست مثل مایلی کهن حالاشده الگوی اخلاق

 • سينا

  شما خودتون رو با اون اقا مقايسه نكن
  شما علي كريمي علي دايي مهدوي كيا هاشميان كجا اين اقا كجا...
  شما همين جوري محبوب هستين ولي اين اقا ميخواد با اين كارا فالوور جمع كنه
  ادمين جان لطفا بچاپ

برچسب ها