ارسلان کاظمی: حضور حدادی اعتماد به نفس بازیکنان را 200 درصد بالا برده

ارسلان-کاظمی-حضور-حدادی-اعتماد-به-نفس-بازیکنان-را-200-درصد-بالا-برده

وبسایت رسمی برنامه نود - ملی پوش بسکتبال گفت: حضور و اضافه شدن حامد حدادی به تیم ملی 200 درصد اعتماد به نفس بازیکنان را بالا برده است.

به گزارش سایت نود، ارسلان کاظمی در مورد شرایط تیم ملی بسکتبال در کاپ آسیا اظهار داشت: وضعیت تیم هر روز بهتر می‌شود و اوشین و حامد حدادی و نوید رضایی فر دیرتر به تیم اضافه شدند و بازی‌های راحت مقدماتی کمک می‌کند که آنها هم با تیم هماهنگ تر شوند.

وی با تاکید بر اینکه حضور حدادی 200 درصد! در بالا رفتن اعتماد به نفس و عملکرد فنی بازیکنان تاثیر می‌گذارد، گفت: او بهترین سنتر آسیا است و حضورش بار روانی تیم ما را بالا می‌برد و روی حریفان فشار می‌آورد و حتی قبل از بازی نیز همه چیز را به نفع ما تغییر می‌دهد.

تیم ما جوان است و همه با انگیزه هستند و این انگیزه باعث شده که همه بخواهند خودشان را در زمین نشان دهند. تیم‌های خوبی هم در تورنمنت وجود دارند و امیدوارم بتوانیم قهرمان شویم و دست پر باز گردیم.

به گزارش فارس، سایت فیبا نیز در گزارشی به عملکرد خوب حامد حدادی در بازی سازی برای تیم ملی ایران پرداخته بود و او را به عنوان بهترین بازی ساز جام معرفی کرد.

تیم ملی بسکتبال کشورمان پس از پیروزی مقابل هند و سوریه، امشب ساعت 20 در سومین بازی به مصاف اردن می‌رود.

39046

اختصاصی

نظرات ۱

  • حسین

    تیممون اصلا پیشرفتی نداشته.حامد حدادی هم چون حریف مستقیمش خیلی ضعیف تر از خودشه میتونه امتیاز بیاره وگرنه مقابل تیمهای قویتر مثل استرالیا هیچ کاری نمیتونه بکنه.باید آفاق و صمد وکامرانی به تیم برگردن.

برچسب ها