فرصت AFC به باشگاه‌های بدهکار ایرانی ۲ ماه تمدید شد

فرصت-afc-به-باشگاههای-بدهکار-ایرانی-2-ماه-تمدید-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت به باشگاه‌های بدهکار ایرانی را تا ۲ ماه دیگر تمدید کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران اواخر هفته گذشته با حضور در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی با مسئولان این کنفدراسیون از جمله شیخ سلمان، رئیس AFC درباره مسائل مرتبط به فوتبال ایران دیدار و گفت و گو کرد.

چندی پیش AFC باشگاه‌های ایرانی را تهدید کرده بود در صورتی که تا 9 شهریور نتوانند بدهی‌های خود را تسویه کنند از حضور در لیگ قهرمانان آسیا باز خواهند ماند.

در همین راستا تاج از شیخ سلمان فرصت یک ساله‌ای را خواست که رئیس AFC با این موضوع مخالفت کرده و فقط این فرصت را 2 ماه دیگر تمدید کرد و این موضوع در دستور جلسه هیأت رئیسه AFC نیز قرار گرفت.

همچنین در ادامه این گفت و گوها شیخ سلمان به تاج اعلام کرد که جایگاه فوتبال ایران برای کنفدراسیون فوتبال آسیا جایگاه مهمی به شمار می‌رود چراکه تیم‌های ایرانی تماشاگران زیادی دارند ضمن اینکه تیم ملی فوتبال ایران نیز به عنوان نخستین تیم آسیایی صعودش به جام جهانی 2018 روسیه را قطعی کرده است.

البته تاج نیز در این خصوص به شیخ سلمان درخواست می‌کند که AFC در ادامه برای تنبیه تیم‌های ایرانی، محروم کردن تماشاگران را از دستور کار خارج کند.

 

2051

فارس

نظرات ۱۰

 • هیس6تاییا

  مرسی .باید از آقای تاج تشکر کرد .حداقل خیلی بهتر اقای کفاشیانه...پرسپولیس اگه ابن حاشیه ها نباشه قهرمان آسیاس چون هیچی کمتر از بازیکنای میلیاردی تیم های دیگه نداره

  • سپاهان بزرگ

   بله دیگه فدراسیون با شماست وگرنه سپاهان باید جا شما بیاد آسیا چون پوله بازیکناشو نمیخوره

 • وحید

  فرصت 3 ساله هم بدن این بدهی ها قابل پرداخت نیست. خودمونو گول نزنیم

  • Mr Amir

   اخ گل گفتی

 • mehrab

  خب خدا رو شکر عالیه این 2 ماه هم میشه حداقل پول آندرانیک و کاوه که زیادم مثله اینکه تعصب دارن روی پولیشون نه باشگاهشون تصویه بشه ..
  البته پوشون حقشونه و باید پرداخت بشه ولی بازیکن های عزیز هم باید این وضعیت فعلی رو درک کنن ..

 • بی معنی

  دویست ماه دیگه هم فوتبال ما همینه
  پول قبلی ها رو می دن به بعدیا بدهکار میشن
  مدیریت تو ورزش کشور ما یعنی همین

 • ی تاجی

  لایک به وحید.
  هر کی میاد راس کار ی جوری ماس مالی میکنه تا دورش تمام بشه .
  ادمین چلا مال منو نمیچاپی تو ؟؟؟

 • Moein

  قرارداد دارن بایدحق شون رو بدن!!! بی نظمی داره بی داد میکنه ، فقط و فقط تو دنیا فدراسیون ما تو هر رشته ورزشی که دارن دچار همچین مشکلاتی هستن فقط تیم های ایرانی جریمه میشن تنها دلیلیش هم بی نظمیه و هیچ برنامه ریزی خاصی براش ندارن ...

 • mojtaba karimi

  این 2ماه هم هیچ دردی رو دوا نمیکنه

 • الیاس

  واقعا شرم آور!!! چرا تیم های ما باید بدهکار باشند؟ تنها دلخوشی مردم همین فوتباله که اونم رو میخواین بگیرین!!! من موافق حذف از آسیا هستم تا حداقل یکبار برای همیشه تکلیف این شتر سواری.... مشخص بشه

برچسب ها