عادت همیشگی دایی؛ پایان تلخ

عادت-همیشگی-دایی؛-پایان-تلخ

وبسایت رسمی برنامه نود - رده‌های بالایی جدول لیگ برتر در هفته‌های ابتدایی لیگ همیشه یک میهمان ثابت دارد؛ علی دایی.

به گزارش وب‌سایت نود، تفاوتی ندارد که دایی روی نیمکت چه تیمی نشسته باشد، در هر صورت او فصل را به عنوان یکی از بالانشینان شروع خواهد کرد و تا انتهای نیم فصل اول هم این روند را ادامه خواهد داد. نفت پر از بحران باشد یا صبای بدون بازیکن یا پرسپولیس پرمهره. فرقی ندارد. دایی همین روند را طی می‌کند. تفاوت‌ها اما از نیم فصل دوم رقم می‌خورد. جایی که دایی لیگ را به پایان می‌برد، نزدیکی چندانی با رتبه نیم فصل اول ندارد.

اولین سال حضور دایی در پرسپولیس تنها سالی بود که رتبه دایی در نیم فصل اول و نیم فصل دوم تفاوت زیادی با هم نداشت. اگرچه این تفاوت اندک هم ضرر سنگینی به این مربی وارد کرد و یک قهرمانی را از او گرفت. دایی در نیم فصل دوم به رتبه دوم و نایب‌قهرمانی در لیگ رضایت داد. ضعیف‌ترین شروع لیگ هم بدون تردید دومین سال حضور او در پرسپولیس بود که به جدایی زودهنگامش از این تیم انجامید. مقایسه عملکرد دایی در نیم‌فصل اول با نیم‌فصل دوم را در زیر می‌بینید:

 

 

نام تیم

 

پرسپولیس

 

صبای قم

 

نفت تهران

 

نیم فصل اول

 

 

29

 

 

25

 

23

 

نیم فصل دوم

 

26

 

17

 

13

 علی دایی با سایپا هم این رویه را حفظ کرده و میهمان ویژه جمع بالانشینان است و بعد از هفته سوم با هفت امتیاز در رده سوم ایستاده. دایی شاید این فصل به دنبال این باشد که خرق عادت کرده و بالانشینی‌اش در لیگ برتر ادامه‌دار باشد. سایپا برای علی دایی تیم خوش‌یمنی است و اولین تجربه مربی‌گری و اولین قهرمانی را به این مربی هدیه داده  و دایی امیدوار است که این بار هم بتواند در سایپا یک پایان شیرین را بعد از چند فصل تجربه کند. 

 

30388

اختصاصی

نظرات ۴

 • تاج دوستاره ی آسیا

  این هفته پایان تلخشو تبدیل به شروع تلخ میکنیم.هرچندسایپاپنج سالی میشه مارونبرده

 • ميلاد

  استعداد ياب رو دستش نداريم

 • مهدی

  سایپا گزینه سقوطه مثل پارسال

 • حمیدرضا

  علی دایی یکی از بزرگترین بازیکن های تاریخ این مملکت اما یه مربی متوسطِ چون هیچ وقت کنارش دستیار های باسوادی نبودن درحالی که باتوجه به اعتبار بین المللیش میتونست از بهترین تمرین دهنده ها و انالیزورای دنیا استفاده کنه اما از برادرش و دوستاش استفاده کرد!

برچسب ها