پاس‌ به عقب‌های خطرناک عزتی/ فرار از چنگ پرسپولیس

پاس-به-عقبهای-خطرناک-عزتی-فرار-از-چنگ-پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان نفت خوش‌شانس بود که در شکست تیمش، سهمی جدا از سایر بازیکنان نداشت. 

 به گزارش وبسایت نود، علیرضا عزتی در این فصل با انتقال رضا اسدی به سایپا، دوباره هافبک فیکس نفت تهران شده است. کاپیتان نفت که سال‌هاست در این تیم حضور دارد، با بازگشت به ترکیب، چند اشتباه عجیب داشت. در بازی این تیم مقابل پرسپولیس، علیرضا عزتی خوش‌شانسی بود که پاس گلی به حریف نداد. عزتی در دو صحنه، با پاس‌های رو به عقبش، شرایط گل زدن را برای مهاجمان پرسپولیس فراهم کرده بود. تصاویر زیر را مرور می‌کنیم.

در صحنه اول، علیرضا عزتی متوجه حضور مهدی طارمی در محوطه جریمه نشده بود. عزتی پاس رو به عقب آرامی برای فراهانی فرستاد. توپی که طارمی در میانه راه تلاش زیادی کرد که روی آن تاثیر بگذارد. ولی عزتی خوش‌شانسی بود که هنوز موتور گلزنی طارمی روشن نشده بود و به این توپ نرسید.

 

عزتی در صحنه‌ای که می‌توانست خطر را دفع کند، با ضربه سر، توپ را برای وحید امیری کاشت. امیری قبل از این که توپ به زمین برخورد کند، با شوتی سرکش دروازه نفت را تهدید کرد. توپی که از نزدیکی تیرک دروازه به اوت رفت.

 

 

14001

اختصاصی

نظرات ۱

  • علی 6×4=24 ابدی

    الان شیشتایی ها میریزن و میگن عزتی هم پرسپولیسیه . از نظر اینا همه پرسپولیسی‌ان خخخخخ بعدش هم ادعاشون میشه که کلی طرفدار دارن . خب اینکه همه پرسپولیسی‌ان پر واضحه ! ولی ادعای شما فیل هوا میکنه .

برچسب ها