رونالدو: دوست ندارم در پست مهاجم مرکزی بازی کنم

رونالدو-دوست-ندارم-در-پست-مهاجم-مرکزی-بازی-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در مصاحبه با نشریه ابولا گفت که دوست ندارد در پست مهاجم نوک بازی کند.

به گزارش وبسایت نود، برخی معتقدند که رونالدو با بالا رفتن سنش سرعت و حرکات انفجاری خود را از دست داده و به همین خاطر باید در پست مهاجم نوک بازی کند. رونالدو در این باره گفت :

هرگز دوست نداشته ام که در پست مهاجم مرکزی بازی کنم. درست است که من بازیکنی که 10 سال پیش در اسپورتینگ یا در منچستریونایتد بازی می کرد نیستم. در آن زمان در پست هافبک کناری دریبل می زدم، سانتر می کردم و ... اما به تدریج دیدگاهم نسبت به فوتبال عوض شد. تصمیم گرفتم که ویژگی های بیشتری را به بازی ام اضافه کنم و به دروازه حریف نزدیک تر شوم تا شانس گلزنی بیشتری داشته باشم. شاید در برخی لحظات به نظر برسد که پست من شبیه مهاجم نوک است اما این طور نیست. دوست دارم درون زمین آزادی عمل داشته باشم.

رونالدو با وجود این که به سن 32 سالگی رسیده ترجیح می دهد که مثل گذشته در پست بال کناری بازی کند. او در 8 فصل حضور در رئال مادرید در پست بال چپ به میدان رفته است.

1140

اختصاصی

نظرات ۶

 • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

  رونالدو
  دوست دارم تمام نود دقیقه توی دروازه حریف باشم گاهی اوقات از دروازه بیام تو شش قدم دوباره برگردم تو دروازه خخخ

  • ا

   دوتا گل رونادو به یووه تو فینال نگاه کن تا فوتبال یاد بگیری

  • Cr7-16

   اره داداش اصلا همین که تومیگی درسته تومحوطه می ایسته وازپشت محوطه جریمه بهتون گل میزنه حخخخح هنوززخم اون۴تا و ۲تا کریس خوب نشده؟
   !Hala madrid¡...

 • بهروزاحمدی realmadrid

  کریس رونالدوبهترین مهاجم حالا حاضردنیای فوتبال یک شگفت انگیز

 • بارسلونا❤

  من که دقیقا نمیدونم تو در چه پستی بازی میکنی ،
  ولی ...

  میدونم که از محوطه جریمه بیرون نمیای خخخخخ

 • حسین آرسنال

  با این بدن آماده تا ۴۰سالگی میتونه تو سطح اول فوتبال بازی کنه.

برچسب ها