درویش: بازی قبلی استقلال فقط ۴هزار تماشاگر داشت/ محکوم به پیروزی هستیم

درویش-بازی-قبلی-استقلال-فقط-4هزار-تماشاگر-داشت-محکوم-به-پیروزی-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: بازی استقلال مقابل استقلال خوزستان حدود 4 هزار تماشاگر داشت بنابراین لزومی ندارد که بازی سایپا مقابل این تیم در ورزشگاه دیگری جز دستگردی برگزار شود.

به گزارش وبسایت نود ، رضا درویش  در مورد محل برگزاری بازی استقلال و سایپا اظهار داشت: شورای تامین استان تهران با برگزاری بازی ما با استقلال در ورزشگاه دستگردی موافقت کرده و مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد. دیدار استقلال با استقلال خوزستان که دو هفته پیش برگزار شد، حدود 4 هزار تماشاگر داشت. بنابراین با این تعداد تماشاگر امکان برگزاری مسابقه در ورزشگاه دستگردی وجود دارد.

وی در مورد اینکه نیروی انتظامی موافق برگزاری بازی در ورزشگاه دستگردی است، اظهار داشت: قطعا نیروی انتظامی هم موافق است که شورای تامین با انجام بازی در ورزشگاه دستگردی موافقت کرده است. ما باید برای یک بار هم که شده از حق میزبانی خود استفاده کنیم و بازی در ورزشگاه خانگی خودمان برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه دیدار با استقلال را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: استقلال تیم پرمهره و بزرگی است که هواداران زیادی دارد و این تیم ریشه‌دار با پیروزی مقابل تراکتورسازی روحیه خوبی هم پیدا کرده است. با این حال ما در این بازی محکوم به برد هستیم با حضور علی دایی انگیزه بازیکنان مضاعف شده است و امیدوارم تماشاگران از دیدن یک مسابقه خوب لذت ببرند.

درویش در مورد اینکه نتیجه بازی را پیش بینی می‌کند یا نه، گفت: محکوم به پیروزی هستیم نتیجه زیاد مهم نیست.

وی در مورد اینکه برای شکست استقلال پاداش ویژه‌ای به بازیکنان سایپا می‌دهد یا نه،‌گفت: بازیکنان ما به تنها چیزی که فکر نمی‌کنند، پاداش است و تا به حال هم در موردش صحبت نکرده‌اند. آنها دوست دارند با شکست استقلال به کارمندان و دست‌اندرکاران باشگاه سایپا پاداش هم بدهند.

 

 

2020

نظرات ۲۵

 • s-s

  باشه !

 • زانیار

  4 هزارتا که خوبه یک بازیشون که فقط 100 نفر تماشاگر داشتن :)

 • 4پولییییییییییییییییییس

  داداش دفع بعدی یه عینک برا خودت بگیر تا 30 هزار نفر و 4هزار نفر نبینی اینام زبون باز کردن واسه ما

 • nima

  26 هزار تا بود تو هنوز فرق بین 4 هزار با 26 هزار نمیدنی چطوری شدی سرپرست؟
  چرا اینقدر راحت دروغ میگین؟
  البته از سایپا بعید هم نبودی و نیست و نخواهد بود

 • mehrab

  آقای مدیر عامل حواست هست استقلال میخواد چیکار کنه فقط خط دفاعیتون رو بگید یکم جمع تر و با 5 دفاع بازی کنن چون مطمئن باشید استقلال برای برد پر گل میاد ورزشگاه دستگردی و نه برای چیز دیگه ای نکته ی بعدی اینکه چرا بازی قبل رو نمیبینین که نزدیک 60 هزار هوادار استقلالی تقریبا ورزشگاه رو پر کرده بودن فقط شما بازی با استقلال خوزستان رو دیدین که تیم ما یکم از نظر روحی مشکل داشت و هوادارا هم یکم با تیم مشکل داشت ..

 • استقلال

  احتمالا ایشون بازیهای لیگ قطر رانگاه میکرده چرا الکی حرف میزنی توبرنامه نود همه دیدن
  مگه کسی به محل بازی اعتراض کرده که شمانطق میکنی

 • هوادار

  شکست سایپا بهترین پاداش برای ماست جمعی ازکارکنان سایپا

 • س مثل ستاره ی آسیایی که ندارین

  یا نمیدونه چهار هزار چندتاس یا اصن یه بازی دیگه رو دیده؟
  عاشق مدیرای ورزشیمونم یکی از یکی عالی ترن

 • مهران

  جالبه هر وقت امار به نفع ما باشه بهش استناد میکنیم هر وقت نباشه انگار نه انگار که وجود داره. اولا که بازی اول 4هزار تا نبود و خیلی بیشتر از این ارقام بود ثانیا چرا به هفته سوم که 50هزار هوادار اومده اشاره نمیکنی استاد؟؟؟؟

 • سنندجی

  4هزار نفر تماشاگر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برو گزارش بازی رو بخون بیشتر از 20هزار نفر بود اینها رو دایی بهت دیکته کرده کاش خودت میرفتی تحقیق میکردی تا مثل. مصاحبه ی آقای دایی بعد از هر بازی " نود دقیقه بر بازی مسلط بودیم حریف اصلا به محوطه ی جریمه ما نرسید اگر داور دوبازیکن اونها رو اخراج میکردوسه پنالتی ما رو میگرفت صد درصد برنده بازی بودیم " سوتی ندی

برچسب ها