بغلانی: من و کرار برادر هستیم/ تجربه مرتضی اسدی برای ما یک امتیاز است

بغلانی-من-و-کرار-برادر-هستیم-تجربه-مرتضی-اسدی-برای-ما-یک-امتیاز-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: رابطه من و کرار جاسم همانند ٢برادر است.

به گزارش وبسایت نود ، حسین بغلانی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: هواداران، صنعت نفت متحولی را تماشا می‌کنند و این تیم جذاب، تحولش را مدیون فشارهایی است که آقای کمالوند پیش از فصل به بازیکنان آورد.

وی از نظم کاری سرمربی تیمش گفت و افزود: امیدوار هستم که با این شرایط در هفته‌های آتی بهتر هم کار کنیم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از پیروزی تیمش مقابل پدیده مشهد گفت و افزود: به لحاظ فنی در شرایط بهتری بودیم و پیروزی با اختلاف بیش از یک گل گواه این موضوع است.

وی ادامه داد: نباید تمرکز خود را از دست بدهیم تا در بازی برابر پارس جم هم دست پر از زمین بیرون بیاییم.

بغلانی به شرایط تیمش در خط دفاعی اشاره کرد و گفت: حضور بازیکنان جوانتری مثل ساکی و عبداله زاده در کنار تجربه مرتضی اسدی به ما کمک می‌کند، بدون شک تجربه بالای اسدی برای تیم ما یک امتیاز بزرگ است.

وی همچنین از رابطه صمیمانه اش با کرار جاسم گفت و خاطرنشان کرد: رابطه من و کرار از رابطه دوستانه فراتر رفته است و حالا ما دیگر شبیه به ٢برادر هستیم.

وی در پایان ضمن تقدیر ویژه از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: در روزی که حتی خیابانهای آبادان هم خلوت بود، ورزشگاه تختی آبادان با وجود هوای شرجی و گرم پر از تماشاگر بود، باید دست تک به تک این هواداران را بوسید.

 

 

 

2020

بغلانی در همین خصوص بیان کرد: در این چند بازی اخیر همه میزان بالای توانایی کرار را دیدند و متوجه شدند که این بازیکن تا چه اندازه توانمند است.

نظرات ۱

  • ۷تراختور

    یاشاسن آبودان

برچسب ها