یحیی امیدوار به تکرار معجزه؛ از قعر به صدر

یحیی-امیدوار-به-تکرار-معجزه؛-از-قعر-به-صدر

وبسایت رسمی برنامه نود - یک سال پرسپولیس، یک سال استقلال و حالا، شاید تراکتورسازی بزرگترین بازگشت لیگ برتر را رقم بزنند.

به گزارش وبسایت نود، دو سال پیش که برانکو برای اولین بار فصل را روی نیمکت پرسپولیس آغاز کرد، هفته سوم تیم آخر جدول بود. آن‌ها از سه بازی اول‌شان، فقط یک امتیاز داشتند و به نظر می‌رسید، دوران برانکو روی نیمکت پرسپولیس خیلی زود تمام شود. با این وجود، پرسپولیس بازگشت فوق العاده‌ای به لیگ داشت و در نهایت فقط بخاطر تفاضل گل کمتر نایب قهرمان شد. فصل پیش، همین سناریو برای منصوریان تکرار شد. سرمربی استقلال هفته سوم، با یک امتیاز، در رده پانزدهم جدول بود اما فصل را در رده دوم و با سهمیه مستقیم آسیایی تمام کرد.

تراکتورسازی و گل‌محمدی، این فصل سرنوشتی شبیه به پرسپولیس و استقلال دو فصل قبل دارند. سرمربی جدید تبریزی‌ها، فصل را با سه باخت پیاپی و قرار گرفتن در رده آخر جدول آغاز کرده اما نمایش خوب و پرموقعیت تراکتورسازی در این سه بازی، باعث شده هواداران تیم حامی گل‌محمدی باشند.

جایگاه پرسپولیس لیگ پانزدهم، استقلال لیگ شانزدهم و تراکتورسازی لیگ هفدهم بعد از سه هفته

جایگاه پرسپولیس لیگ پانزدهم و استقلال لیگ شانزدهم در پایان فصل

برانکو و منصوریان در دو فصل گذشته، با دو بازگشت رویایی خودشان و تیم‌شان را از قعر جدول در هفته سوم، به رده دوم در هفته سی‌ام رساندند. معجزه‌ای که یحیی گل‌محمدی امیدوار است در این فصل، برای تیم او رخ بدهد و سرنوشتش در تراکتورسازی عوض شود. به خصوص که تجربه نشان داده پس از کمالوند، هیچ مربی دو دوره پیاپی فصل را روی نیمکت تراکتورسازی آغاز نکرده است.

 

22330

اختصاصی

نظرات ۶

 • s-s

  سالار داشعلیمنصور

 • کارشناس آماتور

  تراکتور امسال پنجم میشه

 • علی

  آقایحیی ودستیارش عالین

 • Nader

  ان شاءالله حق به حق دار میرسه

 • بلوچ

  من خودم استقلالیم ولی واقعا کار یحیی عالی یکی از بهترین مربی های ایرانه واقعا تیمش خیلی قشنگ بازی میکنه امیدوارم موفق باشه

 • فرهان

  نمیدونم چرا بیشتر از هر زمان عاشق الان تراکتورم...
  تراکتوریای اصیل میفهمن چی میگم
  بازیاشون از ته دل واققا سه تا بازی رو نگاه کنین هیچکدومشون با ترس نبودن هرچقد هم باختن ولی بازی خوبی داشتن این ینی اینده تیم روشنه..

برچسب ها