میثاقیان باز هم ترمز پرسپولیس را می کشد؟

میثاقیان-باز-هم-ترمز-پرسپولیس-را-می-کشد؟

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس و برانکو این روزها در بهترین شرایط به سر می برند و پس از کسب سه پیروزی متوالی، در هفته چهارم به مصاف سیاه جامگان می روند.

به گزارش وب سایت نود، سیاه جامگان از اواخر فصل گذشته اکبر میثاقیان را به خدمت گرفته و پس از روی کار آمدن این مربی، پیشرفت محسوسی در روند این تیم دیده می شود. یکی از ویژگی های میثاقیان این است که این مربی به خوبی راه و روش بازی کردن در مقابل تیم های بزرگ را می داند و حتی در زمان هایی که حریف در بهترین شرایط آرمانی هم قرار داشته، میثاقیان توانسته است با سبک خاص خودش رقیب را متوقف کرده و به هدف خود دست یابد.

در لیگ برتر هفتم زمانی که افشین قطبی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت، سرخپوشان در چهار هفته ابتدایی بازی های تماشایی را به نمایش گذاشتند و عالی نتیجه گرفتند. شاگردان افشین قطبی با کسب چهار برد صدرنشین بودند و در هفته پنجم به مصاف راه آهنی رفتند که هدایت آن بر عهده میثاقیان بود. بر خلاف تصور، پرسپولیس و قطبی در این دیدار نتوانستند نتایج خوب بازی های گذشته را تکرار کرده و در پایان در حضور بیش از 80 هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به تساوی بدون گل دست یافتند. در واقع، میثاقیان در آن بازی ترمز تیم قطبی را کشید.

در لیگ برتر شانزدهم، میثاقیان که در هفته های پایانی جایگزین خداداد عزیزی در سیاه جامگان شده بود، در اولین دیدار خود در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال آماده و سرحال منصوریان رفتند. استقلال در پنج بازی قبلی خود به پنج برد دست یافته بود و در این دیدار تلاش می کرد تا با کسب ششمین برد متوالی، رکورد جدیدی را ثبت کند. گرچه حریف استقلال تیم ته جدولی سیاه جامگان بود، اما روی نیمکت این تیم مربی کاربلدی حضور داشت که راه متوقف کردن تیم های بزرگ، حتی در ورزشگاه های خانگی شان، را به خوبی می دانست. در این دیدار هم میثاقیان در حالیکه تنها چند روز از حضورش در سیاه جامگان می گذشت، به خوبی راه های نفوذ استقلال به دروازه تیمش را بست؛ سیستم بازی سیاه جامگان در این بازی به گونه ای بود که استقلال هرچه زد به در بسته خورد و هرچه بیشتر حمله می کرد، کمتر نتیجه می گرفت.

و حالا سیاه جامگان در هفته چهارم با مربی کارکشته خود یعنی اکبر میثاقیان بار دیگر به ورزشگاه آزادی می آید تا مقابل پرسپولیس و شاگردان برانکو صف آرایی کند. آیا میثاقیان باز هم می تواند سناریوی خود را در ورزشگاه آزادی تکرار کند و روند عالی نتیجه گیری در پرسپولیس را متوقف کند؟ یا به عبارتی، آیا میثاقیان این بار هم می تواند ترمز پرسپولیس برانکو را بکشد؟ البته که میثاقیان هم خوب می داند پرسپولیس برانکو متفاوت از تمام تیم هایی است که با آنها بازی کرده است.

 

 

2081 - 60610 

 

اختصاصی

نظرات ۲۲

 • سید محمد حسینی زرندی

  مقابل این پرسپولیس
  بخواهی ترمزشو بکشی
  خودت له میشی
  فکر نکنم حالا حالاها کسی بتونه اینکارو (ترمز پرسپولیس)رو بکشه،
  گذشت آن زمان که با وقت کشی و دفاع اتوبوسی یک مساوی میگرفتین...

 • عشق است قرمز

  این تیم ترمز نداره الکی دل خوش نکنید مستقیم وبا تمام سرعت میره برا قهرمانی

 • ارتش سرخ آسیا

  ۴-۰میبریم!با۶۵هزار تماشاگر!البته اگه سازمان لیگ نگه بدون تماشاگر بوده بعد از بازی!بازی پارسال و ۲سال پیش رو اشتباه گرفته سازمان لیگ میگه بدون تماشاگر بوده پارسال!احمد و امید خداحافظی کردن بالای۶۰هزار تماشاگر بود!۳-۰هم بردیم!

 • تیکی تاکی پرسپولیسی

  اره یک زمانی ترمز پرسپولیس رو میکشیدند اما الان ترمزی وجود نداره که بخوان بکشن فعلا باسرعت میریم جلو هرتیمی بیاد جلو له میشه ..
  تنها چیزی که جلوی پرسپولیس رو میگیره غروره که خدا روشکر بچه ها حرفه ای هستن واز این خبرا نیست .

 • مهدی

  همیشه جلو استقلال و پرسپولیس اتوبوسی دفاع ميكنه تا یک امتیاز رو بگیره

 • Parsabarca

  روش میثاقیان بازی ضد فوتباله و به نظر من فقط میتونه با بازی ضد فوتبال جلو تیمای بزرگ خوب بازی کنه

 • رضا

  ۱۰۰%

 • Pershad

  نتیجه آخرین بازی فصل گذشته که حساب نیست....
  البته تمام تیم های لیگ این دو فصل جلوی پرسپولیس با 10 بازیکن در خط دفاع بازی شایانی به نمایش گذاشتن... روی ششعلی رو سفید کردند...

 • مهدی

  ایران اکبرته،مشکیته

 • بردیا

  زرشک!

برچسب ها