کاستا: من جنایتکار نیستم؛ کونته شخصیت قابل احترامی ندارد

کاستا-من-جنایتکار-نیستم؛-کونته-شخصیت-قابل-احترامی-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره اسپانیایی چلسی ضمن انتقاد از رفتار این باشگاه و آنتونیو کونته خواهان جدایی از این تیم شد. 

به گزارش وبسایت نود، دیگو کاستا که پس از دریافت پیام از سوی آنتونیو کونته مبنی بر اینکه در برنامه های او برای این فصل جایی ندارد در تمرینات چلسی شرکت نکرده و در حال حاضر در برزیل حضور دارد در مصاحبه با رسانه های انگلیس از رفتار چلسی و کونته انتقاد کرده است. 

کاستا به نشریه دیلی میل انگلیس گفته:

در ژانویه رابطه من با مربی خدشه دار شد. در آستانه تمدید قراردادم بودم اما ناگهان همه چیز متوقف شد و فکر می کنم مربی مانع از تمدید قرارداد من شد. می دانم شخصیت او چگونه است. کونته نظر خودش را تغییر نمی دهد. به او به عنوان مربی احترام می گذارم اما به عنوان یک انسان احترامی برای او قائل نیستم. او کاریزما ندارد. 

در رختکن تیم ملی اسپانیا بودم که پیام کونته به دستم رسید. واقعا شوکه شدم. همبازیانم نمی توانستند رفتار چلسی با من را باور کنند. آن موقع خیلی عصبانی شدم اما الان آرام هستم. پیام او را پاک نکردم و حاضر هستم از ادعایم دفاع کنم. 

چلسی می خواهد مرا به تیم های چینی و یا اروپایی بفروشد اما من می خواهم به اتلتیکو بروم تا برای جام جهانی آماده شوم. اگر این انتقال نهایی نشود حاضر هستم یک سال در برزیل بمانم و برای تیمی بازی نکنم و از چلسی هم پولی دریافت نکنم. اگر اشتباهی مرتکب شده بودم، حاضر بودم که به لندن بازگردم و هر کاری که آن ها بخواهند را انجام دهم. 

منتظرم تا چلسی مرا آزاد کند. من مجرم نیستم. نمی خواستم از چلسی بروم چون خوشحال بودم اما وقتی مربی به من نیازی ندارد، دیگر نباید آنجا بمانم. همبازیانم دائما به من پیام می دهند و می گویند دلشان برایم تنگ شده اما وقتی مربی مرا نمی خواهد دیگر چاره ای جز رفتن باقی نمی ماند. 

 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۵

 • F.lampard

  اقای کاستا بازی های اول فصلت خوب بود ولی هیچ وقت یادمون نمیره از وقتی تیم چینی بهت پیشنهاد داد شدیدا افت کردی و فقط توپ لو میدادی...
  من خودم تک تک بازی های چلسی فصل قبل رو دیدم نیم فصل دوم افتضاح بودی...
  هرچند اعتقاد دارم از موراتا و میچی بهتری...

 • Salar

  تو نمي خواستي از چلسي بري؟ وسط فصل ميخواستي تيمو ول كني بري چين أونم موقعي كه تو كورس قهرماني بود توقع داري نگهت داره از كجا معلوم باز امسال به سرت نميزد وسط فصل بري .دمش گرم كه انداختت بيرون

  • البوغبیش

   اتفاقا چلسی خواست با۸۵میلیون کاستا رو ب چینیا بفروشه ک کاستا قبول نکرد و ازاون موقع دیگه چلسی ازش خوششون نیومد چون پول خوبی بهشون میرسید ولی کاستا دلش تو اتلتیه الان هم فقط اذیتش میکنن ولی خودشون متضرر میشن

 • barcelona

  انصافا دلم براش سوخت

 • امین

  آره شخصیت فقط خودت

برچسب ها