چمنیان: کی‌روش از شنیدن خبر بازی با مکزیک و فرانسه خوشحال شد

چمنیان-کیروش-از-شنیدن-خبر-بازی-با-مکزیک-و-فرانسه-خوشحال-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 17 و 16 سال ایران، گفت: در مورد عملکردمان و نحوه کار بر اساس طرح که کارلوس کی‌روش تعیین کرده به سرمربی تیم ملی توضیحاتی دادیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، کارلوس کی‌روش عصر امروز در تمرین تیم ملی زیر 16 سال حضور یافت و با سرمربی این تیم درمورد شرایط بازیکنان صحبت کرد.

عباس چمنیان در رابطه با حضور کارلوس کی‌روش گفت: اتفاق بسیار خوبی بود برای اولین بار کی‌روش در تمرینات تیم ملی زیر 16 سال که به تازگی کارش را آغاز کرده حاضر شد و این نشان از اهمیتی داشت که او برای کار این بازیکنان و تیم‌های پایه قائل است. کی ‌روش به صورت سرزده به تمرین آمد؛ او عملکرد بازیکنان را نظاره کرد و گزارشات لازم را از ما گرفت.

وی افزود: براساس روشی که کی‌روش تعیین کرده کار را پیش می‌بریم ما کارمان را به سه گروه A,Bو C تقسیم کردیم که بر این اساس 80 بازیکن را در ماتریس داریم و آنها را براساس کیفیت و سطح پیشرفتشان جابجا می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان یادآور شد: کی‌روش درمورد مراحل آماده‌سازی تیم ملی زیر 17 سال از ما سوال کرد به او گفتیم اردوی اسپانیا را در پیش داریم و قرار است با تیم ملی مکزیک و فرانسه بازی کنیم که این مساله باعث خوشحالی او شد. کی‌روش با اشتیاق به صحبت‌های ما گوش کرد و درمورد عملکرد تیم‌های زیر 17 سال و زیر 16 سال به او گزارش دادیم که این نشان از اهمیت روش کاری این تیم‌ها برای کی‌روش دارد. ما برای او نحوه کارمان و براساس روشی که مشخص کرده توضیح دادیم و گزارشاتمان را ارائه دادیم.

 

2051

فارس

نظرات ۵

 • سروش

  دم کیروش گرم که حواسش به همه جا هست

 • حسین آرسنال

  یه روز هم تو ایران باشه اندازه ی صدتا مربی ایرانی کارمیکنه.
  زنده باد کیروش آریایی

 • محسن 422

  امیدوارم این مرد دوست داشتنی و کاردرست(کیروش) قربانی حسادت بعضی ها که منافع خودشان را بر منافع ملی ترجیح میدهند نشود

 • f

  منم باورم شد
  خدایا پادزهر سادگی چیه؟؟

 • sadegh061

  آدم لذت میبره از اینکه خبرهای کی روش رو دنبال کنه،اگه نبودی
  ما چی میکردیم مستر کی روش

برچسب ها