هشدار به سپیدرود؛ سقوط تیم‌ها با پاقدم پیام

هشدار-به-سپیدرود؛-سقوط-تیمها-با-پاقدم-پیام

وبسایت رسمی برنامه نود - همه تیم‌های چند فصل اخیر صادقیان، پس از ورود او در جدول رده‌بندی سقوط کرده‌اند.

به گزارش وبسایت نود، حالا می‌توان این ادعا را مطرح کرد که پاقدم پیام صادقیان در دوران فوتبالش، بیشتر از این که برای تیمهایش خوب باشد بد بوده است و در نهایت تیم ها سقوط کرده اند. پیام از زمان کنار رفتن از پرسپولیس هنوز آب خوش از گلویش پایین نرفته است. صادقیان در این سال‌ها به هر تیمی که رفت، نه خودش را احیا کرد و نه تیمی که در آن بازی کرد توانست احیا شود.

نفت تهران

پیام از پرسپولیس مستقیما به نفت تهران رفت. جایی که امیدوار بود هم خودش را به فوتبال برگرداند و هم دست علیرضا منصوریان را بگیرد. ولی صادقیان در این تیم یک نیم‌فصل بیشتر دوام نیاورد. پیام در نیم فصل نخست با نفت هشتم شد و در نهایت از این تیم رفت. ولی نیم‌فصل دوم نفت بدون صادقیان جهش خوبی داشت و با چهار پله صعود، در رده چهارم جدول قرار گرفت. 

صبای قم

کاری که از دست علیرضا منصوریان برنیامد، قرار بود توسط علی دایی انجام شود. ولی یک‌ نیم‌فصل برای دایی کافی بود تا متوجه تفاوت‌های شاگردش با گذشته شود. صبای قم که در نیم‌فصل نخست بدون پیام صادقیان در رتبه پنجم حضور داشت، در پایان فصل به رتبه هفتم نزول کرد. صادقیان با یک جابه‌جایی از نفت به صبا، صبای قم را در ناکامی خودش سهیم کرد و البته رتبه نفت بدون صادقیان بهتر هم شد.

ماشین‌سازی

پسر حسن زیکو به زادگاه پدری برگشت تا از راه جدیدی به مسیر موفقیت بازگردد. ولی نه ماشین‌سازی برای پیام انتخاب بودی و نه صادقیان برای ماشین‌سازی. در نهایت ماشین‌سازی هم با پیام صادقیان سقوط کرد تا پا قدم صادقیان برای ماشین سازی هم خوب نباشد.

 

14001

اختصاصی

نظرات ۶

 • P

  خدانکنه سپیدرود سقوط کنه. خوب بازی میکنه ولی بدشانسی میارن هی میخوره تیرک بازی قبل دقیقه 92 گل خوردن که خطا بود ولی داور نگرفت یه گل سپیدرود رو هم به اشتباه داور افساید گرفت . همه بخاطر استرس هفته اول جلو افتادن ولی رو 2تا اشتباه گل خوردن هنوز اون استرس باهاشونه .نمیدونم چرا نظرمحمدی نمیتونه نتیجه بگیره تنها مربی لیگ ـه که برد نداره

 • Wien

  اینو میگن بازیکن تاثیر گذار!!!

 • داود

  از اولش هم معلوم بجایی نمی رسه که کلا همش حرف از انتقام می زد، یه بالاسر خوب هم نداشت هدایتش کنه بی جنبه بازی درآورد آخر و عاقبتش هم دید، کلا خیلی وقت بخاطر اسمش (که هیچی هم نبود) دارن جابجاش می کنن وگرنه خیلی بهتر از این بجایی نرسیدند.

  • amir

   هه هیچی نبود جک گفتی این بازیکن تاوقتی ذوب آهن بودفوق العاده بود و این پرسپولیس بود که فوتبالش نابود کرد
   مگرتوذوب آهن فوتبالش نابودنمی شد
   آرمین خواسی چاپ کن

  • P

   حیف شد لعنت به حاشیه. که مسی و رونالدو رو هم مثل اب خوردن خراب میکنه

 • میلاد پرسپولیسی

  چیکار کردی پسر با خودت؟ یکی از بازیکنایی هستی ک خیلی بابت از بین رفتنت ناراحت شدم ی روز دورتموند میخواستت الان سپید رود هم واست کلاس میزاره البته حق داره واقعا افت کردی

برچسب ها