رسمی؛ فرجام خواهی رئال مادرید برای محرومیت رونالدو رد شد

رسمی؛-فرجام-خواهی-رئال-مادرید-برای-محرومیت-رونالدو-رد-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - فرجام خواهی مادریدی ها برای بخشش محرومیت رونالدو به نتیجه نرسید و این بازیکن 5 بازی دور از میادین خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، کریستیانو رونالدو که در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا پس از گلزنی به دلیل در آوردن لباسش کارت زرد گرفت و پس از آن به دلیل تمارض توسط داور کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد، به دلیل هول دادن داور توسط کمیته داوران اسپانیا مجموعا 5 دیدار محروم شد.

باشگاه مادریدی روز چهارشنبه به کمیته ورزشی اسپانیا با ارائه دلایلی درخواست بخشش این محرومیت را داشت اما این درخواست رد شد و این بازیکن نمی تواند در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا مادریدی ها را همراهی کند. با این وجود هنوز هم این باشگاه می تواند به دادگاه عالی اسپانیا موسوم به TAD شکایت کند تا 4 دیدار محرومیت این بازیکن مورد بخشش قرار بگیرد.

این ششمین باری بوده است که رونالدو در 8 سال حضورش در رئال مادرید از زمین بازی اخراج می شد و همواره در همه این موارد مادریدی ها تمام تلاش خود را انجام داده اند تا میزان محرومیت او را کاهش دهند. بر اساس قوانین کمیته انضباطی کشور اسپانیا هر گونه برخورد و هول دادن داور می تواند بین 4 تا 12 دیدار محرومیت برای یک بازیکن در پی داشته باشد.

1899

اختصاصی

نظرات ۴

 • بارسا

  خخخخخخ....
  واقعا انتظار داشته بخشیده بشه ؟؟ خب دایو کرده کارت زرد گرفته دیگه . حالا چون رونالدو هست نباید کارت زرد بگیره . البته رئالی های متوهم شاید اعتقاد دارن که اون صحنه خطای اومتیتی بوده ؟؟ واقعا خنده دار هست . البته لابی عمو پرز خوب جواب داده و کمترین محرومیت رو به رونالدو دادن یعنی چهار جلسه . در صورتی که می تونستن تا دوازده جلسه محروم کنن
  بارسا فراتر از یک باشگاه.....

  • Z.Cr7

   دوست عزیز طوماری که نوشتیو بیخیال.بارسایی ها چقد نگران بودن بخشیده شه سلطانمون بیاد خوشگل تراشو بزنه بهشون .تو نمونشی که خبر برات خوش شده واز هول کامنتم گذاشتی.
   ولی مطمئن باشین این سلطان سربازایی داره که تو نبودش فوق العاده ان(:

 • !

  ما رئالی ها همچین انتظاری هم نداشتیم چون می دونیم داوران اسپانیا و نهادهای مربوط به داوری تحت حمایت کدوم تیم هستند.... یادمه مسی توی بازی ملی به داور توهین کرد محرومش کردن بعد از یک جلسه فیفا از طریق ویدیو کنفرانس با مسی جلسه گذاشت همون لحظه به صورت خودجوش محرومیت مسی رو لغو کردن

 • Mm

  ههههه
  این دیگه نوبره . رو اشتباه داور پافشاری می کنن

برچسب ها