سلیمانی: پنالتی پرسپولیس دیده نشد

سلیمانی-پنالتی-پرسپولیس-دیده-نشد

وبسایت رسمی برنامه نود -  کارشناس داوری فوتبال ایران گفت که داور دیدار پرسپولیس و سیاه‌جامگان تمرکز کافی برای قضاوت نداشت. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حیدر سلیمانی درباره قضاوت دیدار روز گذشته پرسپولیس و سیاه‌جامگان عنوان کرد: حمید حاج ملک در بسیاری از صحنه‌ها حضور فیزیکی داشت اما ظاهرا برای تصمیم گیری تمرکز نداشت و نقش تماشاگر را ایفا می کرد و حتی پرچم کمک های خودش را دیر می دید. اگرچه خوب دوید اما در صحنه های حساس قضاوت خوبی نداشت و پر اشتباه ظاهر شد.

وی ادامه داد: دقایق 30 و 41 پرسپولیس دو گل وارد دروازه سیاه جامگان کرد که هر دو گل را کمک داور دوم به درستی آفساید اعلام کرد اما داور پرچم کمکش را دیر دید و با تاخیر اعلام کرد که می توانست حاشیه ساز شود. همچنین سجاد طوری کمک داور دوم در دقیقه 45 یک ادامه بازی بسیار عالی داد که قابل ستایش بود جایی که دو مهاجم پرسپولیس به شکل ضربدری حرکت کردند و مهاجم اول که در وضعیت آفساید بود، ایستاد و مهاجم دوم به حمله ادامه و کمک داور حکم به ادامه بازی داد.

این کارشناس داروی خاطرنشان کرد: دقیقه 40 مدافع سیاه جامگان با دو پای خودش علیپور مهاجم پرسپولیس را در محوطه جریمه زد اما داور اعلام پنالتی نکرد و با اشاره دست ادامه بازی داد. مدافع سیاه جامگان ابتدا زانوی علیپور را با پای چپ و سپس مچ پای مهاجم را با پای راست زد.

سلیمانی گفت: دقیقه 61 کمک داور اول اعلام آفساید کرد اما باز هم داور دیر پرچم کمکش را تایید کرد. دقیقه 84 بازیکن میانی سیاه جامگان توپ را با دست کنترل کرد که حتی ماهینی دستش را به علامت خطا بالا برد اما داور ادامه بازی داد که در ادامه منجر به گل تساوی سیاه جامگان شد.

وی اظهار داشت: حاج ملک در نیمه دوم در برخی از صحنه محو تماشای بازی بود و در صحنه هایی که همه منتظر اعلام تصمیم وی بودند تصمیم به ادامه بازی گرفت یا دیر در سوت خودش دمید. تصورم بر این است که تمرکز کافی برای قضاوت این بازی را نداشت و در دقایق انتهایی خطاهایی که به سود سیاه‌جامگان بود را برای پرسپولیس اعلام می‌کرد. زمانی که باید آوانتاژ می داد مثل وقت تلف شده نیمه دوم از اختیاراتش استفاده نکرد یا بعضی اوقات خطاها را ادامه بازی داد اما علامت آوانتاژ مشاهده نشد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳۱

 • رضا شهسواری

  دو تا پنالتینگرفت،یه گل سالم رو آفساید اعلام کرد و گلی که خوردیم هم خطلا بود،اینا اشتباه داور بودن

 • امیدوحیدیفر

  اصلا هم پنالتی نبوداین همه به نفع پرسپولیس گرفتن بازی اول اون گل افسایدبازی دوم اون خطای الکی بازی سوم همه ر و به نفع پرسپولیس گرفت بانفت قرارنیست هرکی بیفته پنالتی باشه متاسفانه داوران پرسپولیسی هستن نظرندن

  • سپهر پرسپولیسی

   باشه داداش تو خوبی کارشناسی انجام شد خلاف همه اونچه که سما دیدی گفتند ولی طوری نیست بازم قهرمانیم

  • خسرو پرسپولیسی

   جناب وحیدیفر لطفا خیلی فوری ۱۲۵...

 • سید محسن

  خدا پدرتو بیامرزه...یقه علی قربانیو پاره کردن پنالتی نگرفت حالا میخای تو این صحنه پنالتی بگیرن؟؟؟؟؟

  • محمد

   اونکه قبلش آفساید بود! ما نخواستیم پنالتی برامون بگیرن، حداقل جایی که بازیکن سیاه جامگان با دست 2 متر توپ رو انداخت جلو پاش و منجر به گل شون شد رو باید خطای هند اعلام میکرد، متاسفانه چشمای داور انگار مشکل اساسی داشت! بهتره به چشم پزشک مراجعه کنه!!!

 • jaber

  دوسال قهرمانی رو از ما گرفتین باز می خواین پرسپولیس رو نابود کنین ما هوادارها به شما دیگه این اجازه رو نمی دیم که محبوبترین تیم اسیا رو نابود کنین-همه با هم برای موفقیت پرسپولیس در اسیا هم قسم بشیم با دعاهای خیرمون

 • دسته سه با دو ستاره

  پرسپولیس اگه این همه موقعیت خراب نکنه احتیاج به اشتباه داوران نداریم . نالیدن واسه داوری واسه تیم مظلوم نما استقلال که خیلی موقعیت ایجاد نمی کنند و کوچکترین اشتباه داوری واسش گرون تموم میشه .

 • مهگل

  من یکی نمیگذرم از داور..جالب اینجاست که در حالی که این همه حقمون رو میخورن بعضی ها هستن که هنوز میگن پرسپولیس با کمک داور قهرمان میشه و امتیاز میگیره..
  همینجوری الان هستن کسایی که خودشونو به عنوان هوادار پرسپولیس جا میزنن و هدفشون اینه که حاشیه درست کنن برامون اما خواهش میکنم هوادارای واقعی پرسپولیس به این حاشیه ها توجهی نکنن..الان تک تک بازیکنامون نیاز به تشویق و حمایت دارن نه توهین

 • ارتش سرخ

  بابا دیگه دست بردارین از این سیاه نمایی! بله داور اشتباه کرد اما انتظار دارین که داور بیاد برای جبران اشتباه براتون گل بزنه؟!! اونهمه تک به تک خراب شده کسی حرف نمیزنه!!

 • پرسپولیس زلزله

  این بازی تموم شده و با دامن زدن به حواشی و اشتباهات داوری، تیم تمرکزشو از دست میده،
  این اشتباهات داوری تو لیگ واسه پرسپولیس دیگه طبیعی شده
  امیدوارم از امروز برانکو و کل تیم به بازی سه شنبه تو آسیا فکر کنند
  به امیدخدا با اختلاف بازی سه شنبه رو می بریم

 • جلیل

  باز ناداوری ها شروع شد و باز هم سکوت مسئولین پرسپولیس در قبال این حق خوری ها

 • پرسپولیس عشقه عشق

  داوری دیروز افتضاح بود بعد از داور تماشاگرنماها اون چه کاریه تیم ۱-۰جلوست بعد به طارمی توهین میکنند آخه چرا ؟
  آی هوادار حتی اگه خوشت نمیاد از طارمی باید حمایتش کنی چون داره زحمت میکشه واسه تیممون حالا چندتا موقعیت هم خراب کنه .
  ما ایرانی ها چرا اینجوری هستیم ....

برچسب ها