مهاجری: حریف فردای ما فرصت طلب است

مهاجری-حریف-فردای-ما-فرصت-طلب-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان از حریف فردای تیمش در هفته چهارم لیگ برتر به‌عنوان تیمی فرصت‌طلب یاد کرد. 

به گزارش وب سایت نود، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: رقابت‌های لیگ برتر آرام آرام شکل واقعی خود را پیدا می‌کند. خوشبحتانه زحمات زیادی کشیده شده است که ما در آرامش باشیم. حریف فردای ما یک تیم فرصت‌طلب است. قطعاً اگر اشتباه کنیم، شرایط‌مان سخت می‌شود.

وی به تمجید از تیم فوتبال استقلال خوزستان پرداخت و تصریح کرد: تیمی که توانسته تراکتورسازی را ببرد و استقلال را در ورزشگاه آزادی متوقف کند، قطعاً تیم خوبی است. بدون شک این نتایج استقلال خوزستان نمی‌تواند اتفاقی باشد. استقلال خوزستان تیم ارزشمندی است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در مورد وضعیت این تیم برای دیدار مقابل استقلال خوزستان، گفت: ما همه کارهای لازم را برای پیروزی مقابل استقلال خوزستان انجام دادیم، اما اتفاق اصلی فردا و در زمین مسابقه می‌افتد. امیدوارم بازیکنانم فردا نیز همانند دیدارهای گذشته با صرف فعل خواستن وارد زمین مسابقه شوند.

مهاجری با اشاره به شکست 2 بر صفر پدیده مقابل صنعت نفت آبادان در هفته گذشته، خاطرنشان کرد: ما هفته گذشته مقابل صنعت نفت بازی خیلی خوبی را ارائه دادیم. گل اول تیم صنعت نفت آفساید بود و گل دوم این تیم هم در شرایطی به ثمر رسید که آنها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند. من به شخصه به آینده تیمم امیدوارم.

وی ادامه داد: در وهله امیدوارم فردا هر دو تیم هم فوتبال رضایت‌بخشی ارائه بدهند و هوادارانی که به ورزشگاه می‌آیند، از بازی لذت ببرند. در وهله دوم نیز دوست دارم بازیکنانم با رشادت و انگیزه‌ای که دارند وارد زمین مسابقه شوند و بازی را ببرند تا در بین شش تیم نخست جدول قرار بگیریم. شرایط تیم ما خوب است و از تمام موجودی‌مان استفاده می‌کنیم. شاید در ترکیب تیم‌مان هم شاهد تغییراتی باشیم، اما به طور کلی، ما ترکیب تیم‌مان را براساس آنالیزی که از حریف داریم، می‌چینیم.

سرمربی تیم پدیده با اشاره به غایبان تیمش برای دیدار مقابل استقلال خوزستان، گفت: خدا را شکر بازیکن محروم نداریم. بابک حاتمی تنها مصدوم تیم ماست که که او را حداقل تا نیم‌فصل در اختیار نداریم.

2051

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها