کلوپ ادعای مدیر کل بارسلونا در مورد کوتینیو را رد کرد

کلوپ-ادعای-مدیر-کل-بارسلونا-در-مورد-کوتینیو-را-رد-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول به اظهارات مدیرکل بارسلونا درباره فیلیپه کوتینیو واکنش نشان داد.

به گزارش وبسیات نود، یورگن کلوپ در نشست خبری امروز خود ضمن اعلام اینکه فیلیپه کوتینیو بازی روز شنبه با کریستال پالاس را از دست می دهد به اظهارات مدیرکل بارسلونا مبنی بر نزدیک تر شدن کوتینیو به انتقال این تیم واکنش نشان داد. 

کلوپ به نقل از Sky Sports به خبرنگاران گفته:

نمی دانم بقیه راجع به کوتینیو چه چیزی می گویند. من اصلا پپ سگورا را نمی شناسم. هرگز با او ملاقات نکردم. هر حرفی که لازم بود را قبلا گفتیم. خبر جدیدی وجود ندارد. از آخرین نشست خبری تا الان کسی چیز جدیدی در مورد آینده کوتینیو به من نگفته است.

کوتینیو بازی با کریستال پالاس را از دست می دهد. نمی دانم چه زمانی آماده می شود. دکترها گفتند که هنوز از ناحیه کمر مشکل دارد. در مورد ذهنیتش نمی توانم حرفی بزنم چون از زمانی که بحث جدایی اش مطرح شده به دلیل مصدومیت در تمرینات شرکت نکرده اما کادر پزشکی از رفتار او شکایتی نکردند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۳

 • majid

  شما برید از همون لیگ چین بازیکن بگیرید!

 • فــــرانـــک

  فک کردی کی هستی جناب کلوپ؟؟؟؟خب دوس نداره برای تیمت بازی کنه
  تو دورتموند ک بود یادمه چـجوری و چقــد راحت بازیکناشو داد به بایرن... بایرنی ک رقیب سنتی دورتمونده!!!!
  حالا واسه ما شده هواخواه کوتی

 • بارسا

  وقتی چند روز پیش گفتم نیمارو راحت از دست دادن و بعدشم اخرش میرن بازیکن بدرد نخور میخرن دیسلایک زدید همینه دیگه برای پائولینیو ۴۰ ملیون دادن که تقریبا سی سالشه اونوقت رئال مودریچ و کروس و سبایوس و اسنسیو را حدود صد ملیون خریده حالا نه کوتینیو را میخرن نه دمبله اخرشم بارسا یه فصل را بدون جام با این وضعیت تموم میکنه

برچسب ها