پورموسوی: بازی سختی برابر گسترش فولاد داریم

پورموسوی-بازی-سختی-برابر-گسترش-فولاد-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فولاد خوزستان در مورد دیدار تیمش برابر گسترش فولاد گفت: بازی سختی برابر گسترش فولاد داریم و بازیکنانم باید با تمرکز کامل به مصاف حریف بروند.

به گزارش وبسایت نود ، سیدسیروس پورموسوی عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر گسترش فولاد، اظهار داشت: این بازى جزو بازى‌هاى سخت ما خواهد بود؛ چرا که ما در بازى نخست خانگى خود، برابر نفت تهران نتوانستیم امتیاز لازم را به‌دست آوریم.

وی ادامه داد: خوشحال هستیم که از بازى قبل برابر سیاه‌جامگان در مشهد نتیجه لازم را به‌دست آوردیم و به جدول مسابقات بازگشتیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان، در مورد شرایط آب‌و‌هوایی خوزستان افزود: به‌نظر من این شرایط به نفع تیم میزبان نیست و ما در طول هفته، در این شرایط آب‌وهوایی تمرین می‌کنیم و این باعث تحلیل رفتن انرژی ما می‌شود؛ ولی تیم حریف تمام قوای خود را ذخیره کرده و در طول 90 دقیقه آن را استفاده می‌کند و همین باعث می‌شود که کمتر دچار بحران شود.

پورموسوی در مورد شرایط مصدومان و محرومان تیمش اضافه کرد: ما در این بازی ایوب والی و پیمان شیرزادی را به‌دلیل مصدومیت قطعاً در اختیار نخواهیم داشت، اما خوشبختانه دو بازیکن مصدوم ما یعنی رحیم زهیوی و سینا مریدی به شرایط مسابقه رسیده‌اند و می‌توانند برای دقایقی ما را در این مسابقه همراهی کنند.

سرمربی فولاد خوزستان، در پایان در مورد نقش عبدالله ناصری در تیمش گفت: عبدالله ناصری، در طول این فصل، در تمام نقاطی که از او خواسته‌ایم بازی کرده و هم در پست دفاع راست که پست تخصصی‌اش است، هم در زمانی‌که در خط حمله به وی نیاز داشتیم، عملکرد خوبی داشته است و این باعث شده که در طول فصل به یکی از مهره‌های کلیدی ما تبدیل شود.

 

 

2020

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها