تراکتورسازی 2 - نفت تهران یک؛ طلسم یحیی هم شکسته شد

تراکتورسازی-2-نفت-تهران-یک؛-طلسم-یحیی-هم-شکسته-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - اولین بازی از روز دوم هفته چهارم لیگ برتر با پیروزی شاگردان گل محمدی به پایان رسید. 

به گزارش وب سایت نود، در ادامه گزارش این بازی را می خوانید. 

 

تراکتورسازی تبریز

فرزین گروسیان، محمد نادری، محمد رضا مهدی زاده، شهرام گودرزی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، فاخر تهامی، محمد رضا آزادی، محمد ابراهیمی، محمد نوری و مهدی شریفی

سرمربی: یحیی گل محمدی

 

نفت تهران

میلاد فراهانی، فرید محمدی زاده، علیرضا عزتی، احمد امیرکامدار، محسن بنگر، علی زینالی، عیسی آل کثیر، محمد نصرتی، سید حسین حسینی، حامد آقایی، فرشاد هاشمی

سرمربی: حمید درخشان

 

شرح بازی

دقیقه 22: تراکتورسازان روی اولین حمله جدی خود به سمت دروازه نفت پشت محوطه جریمه توسط محمدرضا آزادی صاحب توپ شدند. این مهاجم 17 ساله پاس خوبی را برای محمد ایرانپوریان ارسال کرد تا او که در موقعیت تک به تک با میلاد فراهانی قرار داشت، از کنار دستان این دروازه بان توپ را وارد دروازه نفت تهران کند.

دقیقه 27: حرکت خوب تراکتورسازی با پاس محمد ابراهیمی به پشت مدافعان نفت همراه شد اما محمدرضا آزادی به توپ نرسید و نتوانست ضربه نهایی را بزند.

دقیقه 29: علی زینالی از پشت محوطه جریمه تراکتورسازی ضربه آرامی را روانه دروازه میزبان کرد که این توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 38: فرشاد هاشمی مهاجم جوان نفت در محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب توپ شد و در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گرفت اما ضربه کم دقت او از کنار دروازه میزبان به بیرون رفت.

دقیقه 41: محمد ابراهیمی از جناح چپ پاسی را ارسال کرد که موقعیت خوبی را برای شهرام گودرزی ایجاد کرد. اما این بازیکن پس از پیشروی به سمت محوطه جریمه نفت، ضربه ای با پای چپ زد اما فراهانی با واکنشی خوب این موقعیت را از میزبان گرفت و توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 56: محمد ابراهیمی پاس عمقی را برای مهاجمان تیمش ارسال کرد که مدافعان نفت تهران در دفع توپ موفق نبودند و آزادی صاحب توپ شد و از گوشه محوطه جریمه ضربه زیبایی به سمت دروازه نفت زد که با فاصله اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 60: ارسال خوب فاخر تهامی به دهانه دروازه نفت قبل از اینکه به محمدرضا آزادی برسد توسط میلاد فراهانی مهار شد.

دقیقه 61: محمد ابراهیمی از جناح چپ نفوذ خوبی انجام داد و ضربه اش را از فاصله ای نسبتا دور به زیبایی زد اما میلاد فراهانی با دست مخالف توپ را دفع کرد.

دقیقه 64: شوت تماشایی محمدرضا آزادی از پشت محوطه جریمه را فراهانی مشت کرد.

دقیقه 82: توپ ارسال روی دروازه تراکتورسازی با مشت فرزین گروسیان همراه شد؛ توپ به مهدی شریفی رسید و در حالی که او به راحتی می توانست توپ را دفع کند اشتباه کرد و موقعیتی مناسب را برای حامد آقایی فراهم کرد. این بازیکن نیز با یک بغل پای ساده دروازه تراکتورسازی را گشود.

دقیقه 90: تراکتورسازی صاحب یک ضربه پنالتی شد که ایرانپوریان این ضربه را به گل دوم خودش و تراکتورسازی تبدیل کرد و تیمش را پیش انداخت. 

 

 

پایان بازی

تراکتورسازی تبریز 2 - نفت تهران یک

 

 خلاصه بازی تراکتورسازی و نفت تهران را  اینجا ببینید.

 

 

 2081

اختصاصی

نظرات ۶

 • Trakhtor

  یاشاسین آذربایجان....یاشاسین ترختور.....یاشاسین غیرتله هوادارار

 • یحیی ماکو

  یاشاسین تراختور
  ولی امروزم چنتا توپارو گل نکردن..
  توپا گل میشد حداقل باید ۴ بر ۱ میبردیم

 • مهدی

  موتور مون روشن شد.محمد رضا آزادی فوق العاده بود مطمئنا اگه مشکل خاصی پیش نیاد به یکی از بهترین مهاجمان ایران تبدیل خواهد شد

 • علی

  اینه تراکتوررررر

 • amin

  ایول داش یحیی دوست داریم
  بازیکنای جوانمون فوق العاده بودن امروز

 • همدانی

  تبریک به تمامی هواداران تراکتور کبیر ان شاالله بردهای بعدی ! نیم فصل هم با اضافه شدن عالیشاه هادی محمدی و 8بازیکن بزرگسال که جا داره لیست تراکتور جزو مدعیان خواهد شدمثل همیشه

برچسب ها