پایان کابوس یحیی؛ 466روز قبل

پایان-کابوس-یحیی؛-466روز-قبل

وبسایت رسمی برنامه نود - بالاخره یحیی برد. او مدت‌ها بود که شادی بعد از برد را در لیگ برتر تجربه نکرده بود و حالا بعد از تحمل روزهایی پرفشار، نفسی راحت کشید.

به گزارش وب‌سایت نود، نبردن یحیی گل‌محمدی در لیگ برتر فقط به تراکتورسازی خلاصه نمی‌شود و به ذوب‌آهن برمیگردد. او فصل گذشته 7 هفته بدون برد پشت سر گذاشت. در این هفت هفته، ذوب‌آهن تنها یک بار موفق شد فولاد را شکست دهد که در آن بازی هم به دلیل تصمیمات عجیب و غریب مدیریت ذوب‌آهن، یحیی روی نیمکت حضور نداشت.

یحیی آخرین باری که توانست سه امتیاز بدست بیاورد در هفته بیست و نهم لیگ پانزدهم بود. اگرچه او با اکسین و حتی در جام حذفی برنده بوده اما این آمار در لیگ برتر به شدت علیه سرمربی جوان تبریزی‌هاست. 466 روز بدون برد در لیگ برای پدیده مربی‌گری چند سال قبل آماری نه چندان مطلوب است. طلسمی که با برد تراکتورسازی مقابل نفت تهران به پایان رسید اما برای یحیی این برد کافی نیست. او اگر می‌خواهد همچنان یک مربی جوان موفق باشد و در تبریز هم دوام بیاورد، به تعداد بیشتری از این بردها نیاز دارد.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۳

 • مهدی

  موتور مون روشن شد.محمد رضا آزادی فوق العاده بود مطمئنا اگه مشکل خاصی پیش نیاد به یکی از بهترین مهاجمان ایران تبدیل خواهد شد

 • بابک

  هفته قبلم حقش برد بود!!!!
  ولی به هر حال یحیی بدون شک تیمو میاره بالا!!!
  ادمین...

 • mahdi

  تراکتور روشن بشه سخت میشه جلوش رو گرفت حتی اگه تراکتور جوان و محروم باشه

برچسب ها