درخشان: روی اشتباهاتی تمرکز لازم را از دست دادیم

درخشان-روی-اشتباهاتی-تمرکز-لازم-را-از-دست-دادیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم نفت تهران، گفت: روی اشتباهاتی تمرکز لازم را از دست دادیم ولی در مجموع به تراکتور سازی تبریک می گویم.

به گزارش وبسایت نود، حمید درخشان در نشست خبری پس از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: بازی خوبی بود و به تیم تراکتور سازی تبریک می گویم. با توجه به اینکه یک مدت مشکلات زیادی داشتیم، برای بهتر کردن شرایط به تبریز آمدیم. نفت تهران دیر تر از همه تیم ها بسته شده است. در فرم ایده آل نیستیم ولی بازیکنان همه تلاش خود را انجام دادند تا با دست پر برگردیم. روی اشتباهاتی تمرکز لازم را از دست دادیم ولی در مجموع به تراکتور سازی تبریک می گویم.

وی در خصوص صحنه اعلام پنالتی به سود تراکتور سازی، بیان کرد: من از صحنه دور بودم و از اتفاق رخ داده خبر ندارم. کمک داور صحنه را پنالتی را اعلام کرده است.

سرمربی نفت تهران، بیان کرد: زمان در این تیم حاضر شدیم که زمان زیادی برای جذب بازیکن نداشتیم ولی کار سختی داریم. به این شکل نمی توانیم ادامه بدهیم و برای بهتر شدن باید بازیکن خوب خارجی جذب کنیم. نیم فصل هیچ تیمی بازیکن خوب خود را به ما نمی دهد ولی باید سه بازیکن خوب را جذب کنیم. با این شرایط در لیگ برتر مشکل داریم و این مشکلات در جام باشگاه های آسیا بیشتر خواهد شد. 

درخشان، گفت: تراکتور سازی در ادامه رقابت های لیگ برتر کار خیلی سختی خواهد داشت و نیاز به تقویت دارد. تیم های دیگر این اجازه را به تراکتور سازی نخواهند داد تا عملکرد خوبی داشته باشند. ما یک سری مشکلات داخلی داریم که یکی از آنها بحث مالی است. باید مسائل مالی بازیکنان حل شود و فکر می کنم با حل این موضوع، بازیکنان ترمزک بیشتری خواهد د اشت. 

وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: بازیکن باید به تیم خود کمک کند چون این تیم است که کمک می‌کند او گل می‌زند امیدوارم این موضوع در ذهن بازیکنان بماند که ما همگی یک تیم هستیم امیدوارم بازیکنان زودتر متوجه شوند که ما یک تیم هستیم.

درخشان در واکنش به این سؤال که هنوز احساس می‌شود تیم نفت در آزمون و خطا قرار دارد و این تیم با نمایندگان ‌آسیا بازی کرده و به نظر سرمربی تیم چه زمانی تیم نفت به بازی اصلی خود خواهد رسید، گفت: ما نفراتی را که در کنار زمین داشتیم و نتوانستیم آنها را تعویض کنیم سه بازیکن در دفاع وسط بودند. آنهایی که گرم می‌کردند در خط حمله و هافبک نبودند. ما نتوانسته‌ایم در پست‌های مختلف بازیکن جذب کنیم، متأسفانه امروز بیگ‌زاده و فشنگچی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و از بازیکنان دیگری استفاده کردیم. ما بازیکن در این پست در اختیار نداشتیم، بخشی از بازیکنان را کریمی جذب کرده بود و یک مقدار آن را من جذب کردم. به هر حال در مقابل تیم تراکتورسازی بازیکنان ما خیلی جوان بودند، تیم تراکتورسازی بزرگ است و برای جوانان ما بازی مقابل آنها واقعاً سخت است. 

سرمربی تیم نفت تهران در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: خیلی از بازیکنانی که با این تیم فصل قبل قهرمان شدند از این تیم رفتند. ما بازیکنان جوان آوردیم و تا این تیم آماده شود زمان می‌برد. اکثر تیم‌ها به اردو رفتند اما ما کاری نکردیم. ما هر بازی که در فصل انجام می‌دهیم تازه متوجه می‌شویم کدام بازیکن به درد کدام پست می‌خورد. واقعیت داستان همین است. ما آزمون و خطا انجام می‌دهیم باید پست بازیکنان را عوض کنیم تا بدانیم آنها کجا می‌توانند بازی کنند. ما خیلی کار داریم و در تعطیلات پیش‌رو باید بازیکنان را از لحاظ بدنی آماده کنیم.

20441

اختصاصی

نظرات ۱

  • بابک

    درخشان یه اعجوبه است فقط تا الان کشفش نکردن خخخخخخخخ

برچسب ها