قلعه نویی: تک به تک را خراب کردیم و قانون فوتبال اجرا شد

قلعه-نویی-تک-به-تک-را-خراب-کردیم-و-قانون-فوتبال-اجرا-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی فوتبال تیم ذوب آهن گفت: امروز عدالت فوتبال انجام نشد و یک قانون نانوشته وجود دارد که اگر گل نزنی گل خواهی خورد. بعد از موقعیت تک به تکی که خراب شد این قانون اجرا شد.

به گزارش وبسایت نود ، تیم‌های ذوب و آهن و سپاهان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند و در پایان این دیدار با برتری 2 بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.

امیرقلعه نویی سرمربی تیم ذوب آهن در پایان این دیدار، اظهار داشت: به استان اصفهان تبریک می گویم. دربی و شهرآورد زیادی بازی کردم. قشنگ ترین بود. واقعا یک روز به یادماندنی بود. به کرانچار و سپاهان تبریک می گویم که این سه امتیاز در اصفاهان ماند. وقتی تک به تک گل نشود و بازی در کنترل ما بود، قانون نانوشته است که اگر از موقعیت ها استفاده نکنی بازنده هستی.

قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌های خود گفت: یکی از روزهای خوب دروازه‌بان سپاهان بود به هواداران و جو خوبی که در ورزشگاه حاکم بود تبریک می‌گویم. قشنگ‌تر از داخل زمین اتفاقات بیرون زمین بود. من دربی‌های زیادی بازی کردم و مربی بودم اما جو این ورزشگاه فوق‌العاده بود. امروز هر دو تیم موقعیت‌های بسیار خوبی خلق کردند.

وی در ادامه افزود: من از بازیکنان خودمان تشکر می‌کنم. مربی‌ای از تیمش باید بترسد که ایجاد موقعیت نکند و فشار به دروازه حریف نیاورد ما در این بازی‌ها تلاش کردیم امتیاز کامل بگیریم. بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند من از ابتدای فصل و شروع اردو متوجه ضعف شده بودم. یکی از ضعف‌های ما در پست مهاجم هدف و دیگری در پست دفاع چپ بود که امیدوارم بتوانیم با جذب بازیکن و با استفاده از بازیکنان موجود این دو ضعف را برطرف کنیم. بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند و اگر مشکلی بود به من سرمربی برمی‌گردد.

قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: امروز عدالت فوتبال انجام نشد و یک قانون نانوشته وجود دارد که اگر گل نزنی گل خواهی خورد. بعد از موقعیت تک به تکی که خراب شد این قانون اجرا شد.

وی در مورد داوری امروز عنوان کرد: روی گل نجات‌مهدی که به ثمر رساند و همچنین گل اول سپاهان کمی به عملکرد داوری شک دارم که باید فیلم را نگاه و بررسی کنم و پس از آن  اظهارنظر کنم. به تیم داوری تبریک می‌گویم که به سرعت بخشیدن بازی کمک کردند و عملکرد خوبی در زمین داشتند.

 

 

2020

نظرات ۵

 • بابک

  تاریخ مصرف شما تمام شده آقای ژنرال!!!!شما هم باید برید خونه استراحت کنید...
  ادمین...

 • Mttttt

  واقعا قلعه نوعی مگه سرمربیه؟دیگه دورش تموم شده اقا

 • Ali

  قلعه جان دوران تو دیگه تموم شد . تاکتیکت همون تاکتیک بیست ساله پیشته و هیچ تغییری نکردی فکر نکنم دیگه عمرا بتونی تیمی را قهرمان کنی

 • khaled khosravi

  خجالت اوره طرفدارای تیمی که ازمربیای استقلالی خاطرات خوبی ندارن میان نظرمیدن وشلوغ میکنن وحاشیه میسازن وتوهین وبی احترامی میکنن جوجه رااخرپاییزمیشمارن

 • mohammmad

  امیر خان هنوزم بهترین سر مربیه حالا ببینید امسال با ذوب افتخارا ت زیادی به دست میاره کما اینکه پارسال هم باتراکتور تا نیم فص عالی بود که یهو تو نیم فصل دستش خالی شد راست میگه ذوب دقیقا یه مهاجم عالی نداره که کار را تموم کنه.

برچسب ها