شاه‌علی‌دوست: هنوز زود است بگوییم مدعی قهرمانی هستیم

شاهعلیدوست-هنوز-زود-است-بگوییم-مدعی-قهرمانی-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: در هفته چهارم لیگ نمی‌شود صحبت از مدعی بودن کرد.

به گزارش وبسایت نود ،  روزبه شاه‌علی دوست در پایان دیدار دو تیم سایپا و استقلال که با برد یک بر صفر به سود نارنجی‌پوشان به پایان رسید، گفت: خدا را شکر که توانستیم این برد با ارزش را به دست بیاوریم و بابت این اتفاق خیلی خوشحالم.

وی افزود: در نیمه اول تمرکز لازم را نداشتیم و همین مسئله باعث شده بود استقلال میانه زمین را در دست بگیرد اما با صحبت‌هایی که کادر فنی در بین دو نیمه داشت و جابه‌جایی‌های صورت گرفته در نیمه دوم باهوش‌تر عمل کردیم و در نهایت هم با استفاده از موقعیت‌ها بازی را بردیم.

کاپیتان سایپا در واکنش به این سوال که آیا تیمش می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد؟ خاطر نشان کرد: در حال حاضر هفته چهارم لیگ سپری شده و نمی‌شود در مورد مدعی بودن صحبت کرد. تمام تلاش ما این است که این فصل در جمع مدعیان باشیم اما برای این کار باید بازی به بازی پیش برویم.

شاه‌علی‌دوست در مورد اعتراض هواداران استقلال به شادی پس از گل محمد‌عباس‌زاده عنوان کرد: این اتفاقات طبیعی است، هواداران استقلال بازیکن پرسپولیسی در زمین دیدند و نسبت به آن واکنش نشان دادند و برعکس این اتفاق هم می‌تواند رخ دهد. خودمان باید حواس‌مان باشد که در زمین به چه شکل عمل می‌کنیم.

 

 

2020

نظرات ۲

  • blue

    به لطف شومن بردید چی میگی عمو تا تیمی مثل پپسی یا سپاهان هست شما هیچی نمیشی

  • بابک

    منصوریان خخخخخخخ

برچسب ها