ترابی: از نقاطی که آنالیز کرده بودیم به استقلال ضربه زدیم

ترابی-از-نقاطی-که-آنالیز-کرده-بودیم-به-استقلال-ضربه-زدیم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: از نقاطی که استقلال را آنالیز کرده بودیم، به آنها ضربه زدیم و پیروز شدیم.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی ترابی در مورد پیروزی سایپا مقابل استقلال گفت: هر دو تیم بازی خوبی را ارائه کردند، اما ما منطقی‌تر بودیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

وی در مورد اینکه فکر میکردید استقلال را شکست دهید یا خیر، گفت: واقعیت این است که در این هفته خیلی تمرین کرده بودیم و فکر می‌کردیم به پیروزی برسیم. از جاهایی که آنالیز کرده بودیم به آنها ضربه زدیم.

بازیکن سایپا در مورد اعتراض استقلالی‌ها به داور گفت: نمی‌دانم به چه چیزی معترض بودند؟ حتی در صحنه‌ای که اخباری کارت زرد گرفت، به نظرم حقش نبود.

ترابی در مورد جایگاه سایپا در پایان فصل گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم که اهداف دایی و باشگاه را محقق کنیم. 

نظرات ۷

 • بابک

  ترابی و قلی زاده امروز اتوبان کریمی-غفوری رو افتتاح کردن خخخخخ!!!
  واقعا ترابی بازیکن خوبیه باید لژیونر شه.
  ادمین بچاپ لطفا

 • morteza

  بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: از نقاطی که استقلال را آنالیز کرده بودیم، به آنها ضربه زدیم و پیروز شدیم.یعنی همه نقاط شوت سانتر دریبل همه بازیکنان و ..... .

 • majid

  در آزادی سه صفر جبران میکنیم. نیمه اول داشتید از ترس سکته میکردید!

 • آرسن لوپن

  ترابی بازی برگشت تو آزادی منتظرتیم. نقطه ضعف که میگی یعنی رو پاس به عقب کار کرده بودید دیگه رو توپ هایی که به تیر دروازه میخورن هم حساب ویژه ای باز کرده بودید و نهایتا 10 دقیقه آخر بازی که دقیقا به سبک بحرین وقت کشی میکردید.

 • علی

  آنالیز کرده بودین که پاس به عقب بد و ضعیف میدن و رحمتی هم خطای پنالتی میده ؟!!!!!!!!!!!!!
  اگر تا فردا با استقلال بدون دروازه بان بازی می کردین هم گل نمیتونستین بزنین

 • khaled khosravi

  بروخداپدرتوبیامورزه به این ده گلی که شمازدین میگی ضربه کدوم ضربه یه پاس به عقب واشتباه فردی یه پنالتی باداورده یه گل زدین درعوض موقعیتای استقلالوبه خاطربیارفکرکنم تیردروازتون الانم داره میلرزه

 • علی اقا دایی

  مرصیییییییییییییییی مهدی عالی بودی یکم کم پاس میدی اونم حلش کن

برچسب ها