انصاری: گل را من زدم/ خوشحالی گلم چه ربطی به قلعه‌نویی دارد!

انصاری-گل-را-من-زدم-خوشحالی-گلم-چه-ربطی-به-قلعهنویی-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال سپاهان، گفت: گل سپاهان را من با ضربه سر زدم.

به گزارش وبسایت نود ، ساسان انصاری بعد از پیروزی دو بر صفر سپاهان مقابل ذوب آهن، گفت: بازی دربی بود و با توجه به اینکه ما چند هفته نتایج خوبی نگرفتیم این مسابقه حساسیت زیادی داشت. شرمنده هوادارن بودیم چرا که به خوبی از ما حمایت کرده بودند. خدا را شکر امروز رو سفید شدیم و سه امتیاز را به آنها تقدیم کردند.

وی در مورد اینکه آیا گل باید به نام او ثبت شود، اظهار داشت: من زدم اگر شما بگویید حتما.

انصاری در مورد اینکه آیا گلش را در موقعیت آفساید به ثمر رساند، گفت: نمی‌دانم در موقعیت آفساید بودم یا نه اما ضربه سر را من زدم.

مهاجم سپاهان در مورد اینکه آیا خوشحالی گل بی حد و حصرش به خاطر گلزنی به تیم امیر قلعه‌نویی بوده است، اظهار داشت: چه ربطی به قلعه‌نویی دارد. یک مقدار تیم تحت فشار بودیم و نیاز به سه امتیاز داشتیم به همین خاطر شادی زیادی کردم. قلعه‌نویی مربی بزرگی است و احترامش واجب است.

وی در مورد اینکه آیا روند گلزنی‌هایش از این هفته تداوم می‌یابد، عنوان کرد:‌ ان‌شاءالله همین‌طور است.

انصاری در مورد اینکه چرا به عنوان مهاجم پیراهن شماره 3 به تن می‌کند، گفت: این مسئله  دلیل خاصی ندارد سال قبل شماره 3 پوشدیم و برایم خوش یمن بود به همین خاطر این فصل هم شماره 3 را به تن کردم

نظرات ۱

  • گلوبول قرمز کوچولو

    آفرین به این هوشمندی ساسان انصاری که اینطوری جواب میده و وارد حاشیه نمیشه. امیدوارم امسال هم توی تیم جدیدت خوش بدرخشی و بتونی به اوج برگردی که برای جام جهانی انتخاب بشی و برای تیم کشورمون بازی کنی.

برچسب ها