جلسه فوق العاده هیئت مدیره پرسپولیس برای تعیین تکلیف اسپانسر

جلسه-فوق-العاده-هیئت-مدیره-پرسپولیس-برای-تعیین-تکلیف-اسپانسر

وبسایت رسمی برنامه نود - جلسه فوق العاده هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شب گذشته با موضوع تغییر اسپانسر این باشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، باشگاه پرسپولیس که با اپراتور جدیدی برای دیدار مقابل الاهلی به عنوان اسپانسر به توافق رسیده دو طرح مختلف از پیراهن های خود را به عمان برده تا در صورت بروز مشکل در توافق و اجرای آن پیراهن قبلی را بر تن کند.

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که علی اکبر طاهری با اپراتور دوم و جدیدی برای اسپانسری به توافق رسیده است.

پیش از این خبر داده بودیم که باشگاه پرسپولیس قصد دارد با توجه به اتمام قرارداد با اسپانسر اصلی خود(شرکت امین سیمای کیش) قطع همکاری کند و با اپراتور دیگری به طور مستقیم وارد مذاکره شده است. با این وجود سامانه پیامکی پرسپولیس براساس این مذاکرات تغییر نخواهد کرد.

خبر جدیدی که به دست آوردیم این بود که هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شب گذشته جلسه فوق العاده برای بررسی این موضوع برگزار کرده است. با توجه به مذاکراتی که طاهری با اپراتور جدید داشته در این جلسه درباره قرارداد اسپانسر و تبعات رفتن از یک اپراتور به اپراتور دیگر بحث و بررسی صورت گرفت.

به همین خاطر کاروان پرسپولیس با دو طرح مختلف پیراهن راهی عمان شده است. روی یک پیراهن تبلیغات اپراتور قبلی و اول درج شده و روی پیراهن دیگر تبلیغات اپراتور دوم و اسپانسر جدید.

باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته از اسپانسر جدید در بازی با الاهلی رونمایی کند اما در صورت بروز مشکلات فنی از یک سو و یا مخالفت وزارت ورزش و یا عدم اجرایی شدن توافقات ممکن است پرسپولیسی ها با همان تبلیغ اسپانسر و اپراتور قبلی به میدان بروند.

یکی دیگر از دغدغه های باشگاه پرسپولیس این است که آیا قطع همکاری با اپراتور قبلی به عنوان اسپانسر باعث واکنش این اپراتور در همکاری با باشگاه در حوزه سامانه پیامکی هم خواهد شد و باشگاه پرسپولیس می تواند با اپراتور جدید هم روی سامانه پیامکی قبلی خود کار کند یا خیر.

 

اختصاصی

نظرات ۹

 • دختر پرسپولیسی

  دکتر طاهری کارشو بلده!!
  هرچی طاهری و برانکو جون امر کنن ما اطاعت میکنیم

 • Mia San Mia

  اسپانسر تو ایران معنی نداره . همه دنیا ازش درآمد دارن ما آخر بدهکار هم می شیم . انشاالله این حاشیه ها جمع بشه .
  ادمیـــن جان بچـــاپ .

 • ایمون زاید 10103

  امیدوارم هیچ اثری از اسپانسر قبلی نمانه
  و بیشتر امیدوارم به اسپانسر جدید مثل قبلی اینقدر رو ندهند که توی همه چیز دخالت نکنن

  • تیـــــم مــــلی 99

   موافقم اسپانسر کنونی فاجعه است

 • Mohammad 6+4=ss

  به نظر من تا یک ماه دیگه باید با همون قبلی باشن، تا راحت و بدون ضرر تسویه حساب کنن و بعد از ماه آیینده و بازی برگشت اسپانسر جدید و رونمایی کنن...

 • majid

  خدا رو شکر که دیگه مثل گذشته اسپانسر رو هوا انتخاب نمی کنند.

 • M.bap

  از آقای وزیر میخوایم اگه واقعا به فکر حمایت از پرسپولیس هستن اجازه بدن طاهری کارشو بدون دغدغه انجام بده و با طرحاش موافقت کنن،هوادارای پرسپولیس دل خوشی از اسپانسر قبلی ندارن و اعتمادشونو بهش از دست دادن،با این وضعیت نمیشه ادامه داد

 • سونامی قرمز

  با ۶ طرح مختلفم گل میزنه وبا۶ طرح مختلفم شادی میکنن.
  چه میکنه عدد۶

 • شهربابک کرمان

  اسپانسر با پول ما برا ششیشتقلال بازیکن خرید اسپانسر دیگه پولی به حسابش نمیاد با قطع همکاری با پرسپولیس

برچسب ها