کریمی: استقلال، خوب شدن را زودتر از پارسال آغاز می‌کند

کریمی-استقلال-خوب-شدن-را-زودتر-از-پارسال-آغاز-میکند

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک مهاجم مصدوم تیم فوتبال استقلال معتقد است که تیمش در فصل پیش رو زودتر از سال قبل روند رو به رشد خود را پیش خواهد گرفت.

به گزارش وب سایت نود، محسن کریمی، هافبک مهاجم مصدوم تیم فوتبال استقلال درباره مصدومیت و دوران نقاهتش، توضیح داد: من کتفم را عمل کرده‌ام و دوران نقاهتم دو ماه و نیم طول خواهد کشید. حدود یک ماه از آن باقی‌ مانده و بعد از تعطیلات لیگ می‌توانم به تمرینات تیم ‌اضافه شوم. کتف من در رفتگی‌های مکرر داشت و کتفم در فصل قبل حدود ۳۰ بار در رفت و از این بابت خیلی اذیت شدم. تصمیم گرفتم که یک بار برای همیشه از شر این مصدومیت خلاص شوم و به همین دلیل آن را عمل کردم.

او که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد، درباره خارج شدن اسمش از لیست گفت: شرایطم به گونه‌ای بود که نمی‌توانستم ۱۰ بازی نخست نیم فصل اول را بازی کنم. با علی‌رضا منصوریان صحبت کردم و قرار شد تا پایان نیم فصل در کنار تیم تمرین کنم و سپس در نیم فصل دوم به لیست تیم ‌اضافه شوم. شاید من مصدومیتم تا بعد از تعطیلات بر طرف شود اما به دلیل بدنسازی نکردن نمی‌توانستم برای تیمم مثمر ثمر باشم. سعی می‌کنم بعد از مصدومیتم بدنسازی را با بدنساز و پزشکان تیم آغاز کنم تا بتوانم در نیم فصل دوم به شرایط آرمانی برسم.

کریمی درباره سنش، بیان‌ کرد: من سهمیه بالای ۲۳ سال حساب می‌شوم چون متولد ۲۹ شهریور ۷۳ هستم و یک ماه دیگر ۲۳ سالم به پایان می‌رسد. این قانونی بود که از قبل وجود داشت و اظهار نظرهایی بود که شاید این قانون تغییر کند اما با توجه به قوانین AFC و فیفا، این قانون سر جایش باقی ماند.

او درباره نتایج ضعیف استقلال در چهار هفته‌ ابتدایی و عملکرد ضعیف خط حمله این تیم، اظهار کرد: هواداران حق دارند ولی آنها باید صبور باشند. بازیکنان جدید ‌اضافه شده به تیم نیاز به هماهنگی دارند. تعطیلات پیش رو کمک می‌کند که تیم به هماهنگی برسد. وقتی مهاجمان جدید با هافبک‌ها هماهنگ شوند، مشکلات گلزنی تیم نیز بر طرف می‌شود. امیدوارم امسال زودتر از پارسال استارت خوب شدن را بزنیم.

هافبک مهاجم استقلال درباره عملکرد مهدی قائدی در این تیم هم بیان‌ کرد: مهدی بازیکن خوبی است. فشارهای زیادی بر روی او است که باید برداشته شوند. او نباید به حاشیه‌ها توجه کند زیرا او جوان است و راه زیادی برای نشان دادن خود دارد. سعی می‌کنم به او کمک کنم و انتظاراتی را که هواداران از من دارند بر آورده کنم.

او در پایان افزود: می‌خواهم پس از این دوران دیگر از مصدومیت دور باشم. در این چند سال خیلی اذیت شدم اما با کمک کادر پزشکی امیدوارم که دیگر مصدومیت به سراغم نیاید.

 

2051

نظرات ۶

 • عمر عبدالرحمن

  کجایی اصلا

  • دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا

   چطوری فامیل عمر عبدالرحمن؟ :))

 • mehrab

  محسن عزیز شما بازیکن جوان و آینده داری هستی ولی فقط شما 1 نفر چشم بسته حمایت نکرده بودین که حمایت کردین با تمام احترام باید بگم هچکدوم از حرفاتون رو قبول نداریم تیمی که بعد از 4 هفته هنوز نتوسته ترکیب ثابتشو پیدا کنه نه اون سرمربی دانش فنی داره و نه اون بازیکنان میتونن انتظارات رو برآورده کنن مگه غیر این بود که ساپیا نیمی از بازیکنان که داخل زمین بودنتازه به تیم سایپا اومده بودن چرا دارین با این حرف ها گول میزنید خودتون رو اصلا ربطی به هماهنگی نداره نتیجه گرفتن استقلال این تیم هیچ تاکتیکی نداره چشم بسته میره سمت دروازه حریف و همینطورم به در بسته میخوره داخل زمین ما هیچ حمایتی دیگه نخواهیم کرد از شخص آقای منصوریان و هیچوقتم دیگه گول حرف های مضحکانه ایشون رو نخواهیم خورد ..

 • دختر پرسپولیسی

  باشه به همین خیال باش!!

 • منصوریان اخراج بشه

  با آرزوی عاقبت بخیری برای تیم محبوبم
  به احترام بعضی از هواداران استقلال که از من درخواست کردن درمورد منصوریان حرفی نزنم فعلا سکوت میکنم

 • رائول

  خخخ... ی جوری با اعتماد به سقف مصاحبه کرده که انگار 6 تا به العین زدن و صعود کردن، و قهرمان جام حذفی و لیگ برتر هم شدن!!!!

برچسب ها