سری در آستانه انتقال به بارسلونا؛ آبی و اناری ها همچنان امیدوار به جذب کوتینیو

سری-در-آستانه-انتقال-به-بارسلونا؛-آبی-و-اناری-ها-همچنان-امیدوار-به-جذب-کوتینیو

وبسایت رسمی برنامه نود - سری راهی بارسلونا خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، گاردین نوشته ژان میشل سری هافبک اهل ساحل عاج باشگاه نیس فرانسه، در آستانه انتقال به بارسلونا قرار دارد، مبلغ انتقال حدود 40 میلیون یورو برآورد می شود. سری 26 ساله که مورد توجه چند تیم دیگر هم قرار داشت، چند روز قبل بر سر جزییات شخصی قرارداد با بارسلونا به توافق رسیده بود و حالا به نظر می آید دو باشگاه هم بر سر کلیات قرارداد به توافق نزدیک شده اند.

البته ترجیح نیس بر این بود که سری را تا پایان بازی پلی آف مقابل ناپولی نگاه دارد و سپس وی انتقالش را به بارسلونا تکمیل کند ولی شاید با اصرار بارسا، این انتقال طی روزهای پیش رو نهایی شود. گفته می شود آرسنال یکی از تیم های علاقه مند به جذب سری بوده ولی این بازیکن ساحل عاجی از ابتدا به دنبال انتقال به بارسلونا بوده است.

در عین حال خبر می رسد که با وجود رد شدن پیشنهاد سوم برای کوتینیو، بارسلونا همچنان به جذب ستاره برزیلی لیورپول امیدوار است و قصد دارد پیشنهاد چهارمی را برای وی ارائه کند. آخرین پیشنهاد بارسلونا، 119 میلیون پوند ارزش داشت.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

 • Hala Madrid

  بارسلونا چند سال دنبال وراتی رفت آخرشم پاریس با گرفتن نیمار کاری باهاشون کرد قید وراتی رو زدن که هیچ تو بازار نقل و انتقالات هم هیچ تیمی به بارسا بازیکن نمیفروشه
  حالا هم مثل اینکه میخوان داستان وراتی رو روی کوتینیو اجرا کنن!!!
  ۱۱۹ میلیون برای کوتینیو آخه؟؟؟؟؟؟

 • بارسلونا❤

  این بازیکن دست کمی از وراتی نداره ...

  قیمتشم مناسبه ...

  ولی بارتومئو .......

برچسب ها