سناریوی منصوریان باز هم تکرار می شود؟ شروع ناموفق و موفق در پایان

سناریوی-منصوریان-باز-هم-تکرار-می-شود؟-شروع-ناموفق-و-موفق-در-پایان

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی استقلال تهران با شکست در هفته چهارم باز هم یک شروع ضعیف را در کارنامه خود ثبت کرد.

به گزارش وب سایت نود، این روزها فشار زیادی روی علیرضا منصوریان است، و نسبت به شیوه بازی تیمش و نتایجی که در این هفته ها کسب کرده، انتقادات زیادی می شود. تیم منصوریان در چهار هفته ابتدایی تنها یک گل زده و یک پیروزی داشته و دو بازی را واگذار کرده است. این انتقادات از سوی هواداران و پیشکسوتان زمانی بیشتر می شود که پرسپولیس در بهترین شرایط آمادگی قرار داشته و با کسب ده امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است. البته کسب نتایج ضعیف در هفته های اولیه در تیم منصوریان فقط به این فصل مربوط نمی شود، و طی پنج فصلی که رقابت های لیگ برتر را شروع کرده، همواره در هفته های ابتدایی نتایج نامطلوبی به دست آورده است.

منصوریان در چهار هفته ابتدایی که لیگ برتر را شروع کرده، از 20 بازی که انجام داده فقط در سه بازی به پیروزی دست یافته است. حتی تعداد باخت های تیم منصوریان در این 20 بازی هم بیشتر از تساوی های این مربی بوده و 9 بازی را به حریفان واگذار کرده است. به غیر از اولین تجربه سرمربیگری علی منصوریان در پاس همدان که منجر به اخراج او شد، در سه دوره بعدی هم شروع خوبی نداشت اما بعد از گذر این هفته ها، نتایج خوبی کسب کرده است. در طی دو سال حضور در نفت تهران، علیرضا منصوریان باز هم شروع خوبی نداشت اما همراه با این تیم به فینال جام حذفی راه یافت، تیمش را تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان هدایت کرد، و در لیگ چهاردهم هم در آستانه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر قرار داشت.

علیرضا منصوریان در هفته های ابتدایی امتیازات زیادی را از دست داده و از همان ابتدای کار فاصله امتیازی زیادی با رقبا پیدا می کند. درست است که در تیم های بزرگ همواره سطح انتظارات از مربی و بازیکنان تیم بالاتر از سایر تیمهاست، اما باید این مسئله را هم در نظر گرفت که تیم های منصوریان همواره با وجود شروع ضعیف در هفته های نخست، در ادامه راه نتایج بهتری کسب کرده و شرایط بهتری در تیم ایجاد می کند. نگاهی به وضعیت تیم های منصوریان در چند دوره اخیر نشان می دهد که در صورت در اختیار داشتن فرصت کافی می تواند در بازی های آینده شرایط مطلوب و ایده آلی را در تیمش پیاده کند. البته این شرایط در تیم های بزرگ متفاوت است و منصوریان هم این مسئله را به خوبی می داند. شاید بتوان منصوریان را به دانش آموزی تشبیه کرد که ابتدای سال در درسهایش بسیار ضعیف است، اما در امتحان پایان سال با نمره خیلی خوب قبول می شود. 

 

 

 

2081

 

اختصاصی

نظرات ۲۴

 • هفت-هشت-نه

  سال 1402-1403
  منصوریان بعد از باخت تیم استقلال به تیم تازه لیگ برتری شده ارژنگ شیراز در هفته اول لیگ بیست و سوم در کنفرانس خبری گفت:
  حیف شد ما سال 96 در لیگ هفدهم که جباری،منتظری،جبارف،حیدری و رحمتی را در اختیار داشتیم نتوانستیم حفظ کنیم یعنی آنها خودشان را زود بازنشست کردند، اگر نه همانطور که قول داده بودم ما بهترین تیم آسیا می شدیم. آلان هم هیچ اتفاقی نیافتاده من به هواداران قول میدهم با حمایت آنها در جام جهانی 2026 قهرمان جهان میشویم.

  • Sobahn

   عالي داداش لايك داري

 • مصطفی

  حده اقل 4 تا بازیه پشت همو ببره ازش حمایت میکنیم
  ولی اگه میخواد سینوسی نتیجه بگیره همین بازی با پدیده عذرش خواستس
  تا همین جاشم زیادی تحمل کردیم این اقا رو با باندی که رو سکوها درست کرده

  • **واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام

   توهمون دوفصل مخصوصافصلی که بازی اخرش باتراکتوربودخب اگه امتیازات اول لیگ میگرفت راحت قهرمان میشد حالاتواستقلال هم فصل قبل همین اتفاق افتادولی سال اولش بودهوادارهام حمایتش کردن ولی این فصل دیگه...

 • فرزام تاجی

  آره تکرار میشه. ولی چه فایده دیگه قهرمان نمیشه

 • مهران

  موفقیت در روزهای پایانی با تیم پیشکسوتان استقلال کمی تا قسمتی سخته!
  مضافا بر اینکه امسال ادعاهای بزرگی مثل ارایه بازی مالکانه و قهرمانی ۵-۴ هفته زودتر از طرف داچعلی مطرح شده!
  حالا باید دید.

 • محمدرضا

  خدا کنه شیشعلی بمونه
  آخه حرفای زیادی واسه زدن داره مخصوصا توی کنفرانساش

 • علی

  فقط شیشعلی خخخخخ

 • m

  اقا چرا می گین شروع نا موفق پایانی موفق؟؟؟؟؟الان خدایش پارسال با اختلاف 12 امتیاز دوم شدن و حذف از جام حذفی و 6 تا گل توی آسیا می شه پایان موفق؟؟؟؟؟کدوم یکی رو پایه موفقیت تیم میزارین؟؟؟؟

 • پویا

  پایان موفق؟
  میتونم بپرسم دوم شدن و پایین تیم رقیب با اختلاف ۹ امتیاز و بدون جام و حذف با اختلاف ۶ گل از آسیا چه موفقیتی محسوب میشه؟ اونم با گرونترین تیم لیگ با اون خریدای میلیاردی؟
  که همون سناریو این فصلم داره تکرار میشه؟
  استقلال یکی مثل امیر خان قلعه نوعی مونو می خاد که بتونه جلوی این بازیکن سالاری و مافیای الانو بگیره.
  حیف که تماشا چیا قدر استقلالیای واقعیو نمی دونن و گول حرف و شایعاتو می خورن

 • علیرضا

  کدوم موفقیت در پایان ؟؟من به عنوان هوادار از منصوریان راضی نیستم . تیم باید همیشه با صلابت بازی کنه این چیزا اصلا تو کت ما نمیره

 • VK

  فصل قبل ذوب اهن_سپاهان_نفت_تراکتور هفته های اخر لیگ براحتی امتیاز از دست دادند و همین باعث شد استقلال دوم بشه فکر نکنم با وجود تیمهای سایپا و پارس جنوب اون اتفاق امسال براحتی بیفته.

برچسب ها