شریعت‌زاده: برادران خطیبی سرمایه و افتخار فوتبال آذربایجان هستند/ بابت حواشی اخیر عذرخواهی می‌کنم

شریعتزاده-برادران-خطیبی-سرمایه-و-افتخار-فوتبال-آذربایجان-هستند-بابت-حواشی-اخیر-عذرخواهی-میکنم

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک گروه ماشین سازی تبریز گفت: برادران خطیبی سرمایه و برند فوتبال آذربایجان هستند و با جان و دل برای ماشین سازی کار کردند.

به گزارش وبسایت نود ،محمد علی شریعت زاده امروز با بیان اینکه برخی ها در مورد مصاحبه دیروز وی، شیطنت های بی‌جا داشته اند، اظهار داشت: برداران خطیبی در حد توان خود برای ماشین سازی زحمت کشیدند و حسین خطیبی حتی با ما قرارداد هم نداشت اما با جان و دل و شبانه روزی برای باشگاه ماشین سازی کار کرد.

وی ادامه داد: رسول خطیبی سرمایه و برند فوتبال آذربایجان است و تمام توان خود را برای تیم ماشین سازی به کار گرفت و من هم از حسین و هم از رسول خطیبی رضایت کامل دارم. ما کارمان را با این دو برادر دوستانه و برادرانه آغاز کردیم ولی با توجه به حواشی که به وجود آمد، مجبور به قطع همکاری شدیم و دوستانه و برادرانه از هم جدا شدیم.
شریعت زاده عنوان کرد: متاسفانه از مصاحبه دیروز من در فضای مجازی سوء استفاده شد و تعابیر نادرستی از حرف‌های من انعکاس داده شد. متاسفانه در فوتبال چنین حواشی وجود دارد و این جو بر فوتبال حاکم شده است.
وی ادامه داد: از صمیم قلب از رسول خطیبی و حسین خطیبی رضایت دارم و برای هر دو آنها آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و اگر از من بدی دیدند امیدوارم که هر دو بزرگوار من را عفو کنند. بابت حواشی بوجود آمده نیز عذرخواهی می‌کنم و همین جا اعلام می‌کنم که این آخرین مصاحبه من است و دیگر با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نخواهم کرد.
شریعت زاده گفت: برای بازیکنانی که با ما فسخ می‌کنند آرزوی موفقیت دارم و این را هم بگویم که دوست دارم از تجربیات حسین خطیبی به عنوان مشاور استفاده کنم و باز هم می گویم که حسین و رسول خطیبی افتخار و برند فوتبال آذربایجان هستند.

 

 

2020

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها