واکنش قریب به عدم حضور در نشست هیات مدیره استقلال

واکنش-قریب-به-عدم-حضور-در-نشست-هیات-مدیره-استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال واکنش جالبی به غیبت در نشست امروز هیات مدیره باشگاه استقلال داشت.

به گزارش وبسایت نو ، نشست امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در حالی از ساعت 17 امروز آغاز شده است که علیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال در این نشست حاضر شده و نفراتی مثل افتخاری، زمانی، قراب و عباسی ملکی به عنوان اعضای هیات مدیره در این جلسه حضور دارند.

از سوی دیگر در حالی که طی چند هفته اخیر چندین و چند بار وزیر ورزش و جوانان و همچنین سید رضا افتخاری اعلام کردند قریب در نشست هیات مدیره حاضر می‌شود اما وی امروز هم در نشست فوق حضور پیدا نکرد.

برای پیگیری موضوع با محمد حسین قریب تماسی با وی گرفته شد و از دلایل غیبت وی در نشست هیات مدیره استقلال سوال شد که وی پاسخ داد: من در جلسه دیگری حضور دارم و به همین دلیل نتواسنتم به جلسه بروم. وی به همین یک جمله بسنده کرد!

 

 

2020

فارس

نظرات ۱۱

 • arya pad

  نمیتونی بری استعفا بده

 • سوران

  انقد نسبت به باشگاه بی ملاماتی لطفا استعفا بده

 • علی 6×4=24 ابدی

  طرف از شیشعلی‌خان و پندار و افتخاری بدش میاد ! اونوقت اینا جلسه گذاشتن که با اونا حرف بزنه !؟ خب که چی ؟ از طعم تنباکوی مرغوب اعراب که بعد از شیشتایی شدن زدن ، میخواد حرف بزنه یا نتایج درخشان و چشمگیرشون در فصل جدید !؟ یا شعب رستوران شیشعلی !؟

  • mohsen

   کاش یه کم از ۲۴ ابدی ادب یاد میگرفتی نه جدول ضرب

 • mehrab

  آقای قریب ما هوادارا بیشتر از هر موقعی الان بهتون نیاز داریم تا از حقمون دفاع کنید و جلوی بازیکن سالاری و رفاقت رو در تیم ما بگیرید امیدوارم هر چه زودتر به جمع هیئت مدیره و به جمع مخالفان آقای رستوران اضافه بشید و نزارین بیشتر از این آبروی باشگاه و هواداران برده بشه و اگر کسی کاری کرده که باعث رنجش شما شده و یا دلیل خاصی دارین لطفا بگید تا ما هوادارا ازتون دفاع کنیم ..

 • دختر پرسپوليسي

  باشه ما هم كه نفهميديم با لندني مشكل داري

  • ابی جان

   یه کم فکر درس و مشقت هم باش.به جای اینکه زیر همه کامنت های استقلال نظر میدی.فردا مجبوري نمرات ضعیف رو جبران کنی ها

 • علی

  بابا این وزیر پرسپولیسی با این هیات مدیره و مدیر عامل استقلال چرا کاری نمیکنه؟
  توی کل جمعیت کشور چند نفر کاربلد و وتعصب پیدا نمیشه که دغدغه اولشون باشگاه استقلال باشه؟

 • ابی جان

  آقای قریب جنابعالی لازم نبود اصلا عضو هیئت مديره بشی که بخاي واسه نرفتن به جلسه اينطور خودتو بذاری سرکار .هرچند حضور جنابعالی هم مصداق ضرب المثل حضور حاضر و غائب است من در میان جمع و دلم جای دیگر است.به هرحال خودتو بیشتر از این سرکار نذار و توی چشم هوادارها هم بیشتر از این خودتو ضایع نکن.ما عضوی را میخواهیم که موثر باشه .سپاس ادمين نازنین

 • رفرش تو بشکه

  آخه این چه وضعیه دیگه!!! تو کجای دنیا جلسه هیئت مدیره برگذار میشه ولی رئیس هیئت مدیرعاملبرگذار جای دیگه جلسه داره!!!! واقعا مسخرست....البته جایی که اول مدیر عامل مشخص میشه بعد اعضای هیئت‌رئیسه مدیرعامل این چیزا هم زیاد عجیب نیست....من به عنوان یه پرسپولیسی از مشاوران می‌خوام یکم به این اوضاع سرو سامون بدن... به خدا کار سختی نیست، سهام باشگاه ها رو بدین همین طرفدارا... چون فقط هوادارا هستن که حاضرند واسه تیمشون همه کار بکنن....ما صاحبان اصلی این دو‌باشگاهیم و بس.....

 • maryam

  با درود بیکران و عرض ادب و ارادت خدمت جناب اقای غریب گرامی بعد از مدتها هواداران تیم محبوبم تاج کبیر با انتخاب شما امیدوار شد به اینکه تیممون یه سر و سامانی میگیره اما گویا قرار نیست این چنین بشه تا وقتی که شما حتی برای یک دفعه حاضربه حضور در جمع هیئت مدیره نمیشید و روزه سکوت گرفته اید ..... واقغا متاسفم

برچسب ها