همه مصاحبه‌های زمانی علیه منصوریان: در حد استقلال نیستی!

همه-مصاحبههای-زمانی-علیه-منصوریان-در-حد-استقلال-نیستی

وبسایت رسمی برنامه نود - حسن زمانی، جدی‌ترین مخالف منصوریان در هیات مدیره استقلال است. مردی که رکورددار مصاحبه علیه سرمربی آبی‌ها محسوب می‌شود و از هر فرصتی، برای انتقاد استفاده می‌کند.

به گزارش وب‌سایت نود، برای این که حسن زمانی، عضو هیات‌مدیره استقلال مصاحبه‌هایش شروع شود نیازی به نتایج خیلی ضعیف استقلال نیست. نتایج متوسط و معمولی هم می‌تواند بهانه‌ای برای مصاحبه‌های حسن زمانی باشد. این روزها که استقلال با هیچ متر ومعیاری نتیجه خوبی نگرفته است مصاحبه کردن عضو هیات مدیره استقلال اتفاق خیلی عجیبی نیست. نقطه اشتراک تمام حرف‌های او یک مساله است: «استفاده از مربی جدید و خارجی.»

حسن زمانی زمان زیادی را با سکوت گذراند. به خصوص هفته‌های پایانی فصل گذشته. او همچنین با حضور در سفرهای خارجی استقلال نشان داد که قصد تعامل با منصوریان و بهبود روابط را دارد. اتفاقاتی که احتمالا منجر به ماندنش در هیات‌مدیره استقلال شد. بعد از بقا اما مجددا حرف‌های قبلی مطرح شد و کدورت‌ها شکل گرفت. اشاره‌ای داشته‌ایم به مصاحبه‌های زمانی در یک سال گذشته که در بحرانی‌ترین شرایط صورت گرفته و حسابی استقلالی‌ها را آزرده است.

زمانی در مصاحبه امروزش، این فصل جنگ را از موضع بالاتر و از مخالفت با افتخاری آغاز می‌‌کند: « آقای افتخاری که بیانیه حمایتی داده  به عنوان مدیرعامل نظرش را اعلام کرده ولی اعضای هیئت مدیره نظرشان نظر هواداران است. وقتی هوادار ناراضی باشد قطعا هیئت مدیره هم از نتایج استقلال ناراضی است. ما در حال حاضر بحث مخالف با موافق نداریم، عملکرد تیم استقلال را تا به اینجای کار در حد استقلال نمی‌دانیم!»

او در بخشی از حرف‌هایش از هواداران ناراضی استقلال هم حمایت می‌کند:«جا دارد با توجه به حوادثی که در بازی با سایپا رخ داد و تعدادی از لیدرها توهین‌هایی را به هواداران کردند از طرف هیئت مدیره عذرخواهی کنم و مطمئن باشید حرمت هوادار استقلال حفظ خواهد شد.»

بعد از حذف استقلال از آسیا 17 خرداد 1396: «تعجب می کنم که ما یک سال منصوریان را تحمل کردیم و حرفی نزدیم. اگر هم انتقادی کردیم، آن را نپذیرفت و نتیجه اش این شد که در آسیا آبروریزی صورت گرفت.»

بعد از تساوی مقابل گسترش فولاد 6آذر 1395: «منتظر جلسه هیات مدیره هستم تا ببینم سایر دوستان چه نظری دارند اما به شخصه اعتقاد دارم که با این کادر فنی نمی‌توان انتظار هواداران برآورده کرد و استقلال نیاز به یک خانه تکانی اساسی دارد.»

بعد از نتیجه‌نگرفتن در چند هفته ابتدایی فصل 22 آذر 1395: «گرانترین تیم فصل را بسته‌ایم اما فقط از 40 درصد توانایی بازیکنان استفاده می‌شود و این، ظلم است. من این نظر که سرمربیگری استقلال برای منصوریان زود بود را قبول دارم. اگر او یک یا چند فصل دیگر روی نیمکت استقلال می نشست هم برای خودش خوب بود هم استقلال. منصوریان از آبرویش مایه گذاشته اما به آن چیزی که هوادار و هیات مدیره خواسته اند، نرسیده است.»

 قبل از دربی رفت 2 شهریور 1395: «حمایت‌های ما تا هفته چهارم بود. یعنی در آخرین نشستی که در هیات مدیره داشتیم به این نتیجه رسیدیم که از منصوریان حمایت کنیم اما بعد از دربی باید دوباره درباره آینده کاری منصوریان نشست برگزار کنیم.»

اظهارنظر فنی 13 آذر 1395: «در یک مسابقه فوتبال از دقیقه ۷۵ به بعد هر نتیجه‌ای رقم بخورد مستقیماً مربوط به تصمیمات سرمربی است؛ چه تیم ببرد و چه ببازد. منصوریان هم باید با تجربه‌ و سابقه‌ای که داشت، تیم را هدایت و بازی را مدیریت می‌کرد. به عنوان نمونه تیم فوتبال تراکتورسازی برای اینکه صدرنشین لیگ شود، ۲۵ دقیقه آخر مسابقه را مدیریت کرد، ما هم برای اینکه چهارم شویم خیلی راحت می‌توانستیم بازی را تا دقیقه ۹۰ مدیریت کنیم. اشتباهی که از استقلال سر زد، در حد این تیم بزرگ نبود.»

 

30388

اختصاصی

نظرات ۴۷

 • دختر پرسپوليسي

  لندني ما تا ١٤٠٣ ازت حمايت ميكنيم
  حمايت از داچعلي تا پاي جون

  • نبی استقلالی

   آره توتادربی حتماحمایت کن مثل پارسال که گفتین حداقل تادربی بمونه منصوریان خودتونم میدونید منصوریان هرگندکاری هم بکنه هیچوقت به پرسپولیس نمی بازه

 • بهروزاحمدی realmadrid

  تنهاکسی که بفکراستقلال هستش همین حسن زمانیه استقلال مربی بزرگ خارجی میخوادمثل تیم ملی وپرسپولیس واسه انقلاب تاکتیکی نه یک کمدین

  • محمد

   ادم دو روییه.با منصوریان لج کرده.تیم هایی مثل استقلال پرسپولیس نباید ازشون انتقاد کرد که تو حاشیه برن.اما حرف الانش حقه

 • شاهین

  متاسفانه منصوریان به راحتی میتونه در مقابل آدمی که سابقه‌ی روشنی نداره جنجال درست کنه و از مهلکه فرار کنه. اگر منصورخان یا حتا حسن روشن بودند، منصوریان نمیتونست جلوشون حرفی بزنه. حضور زمانی، اگرچه حرفهای درستی میزنه، به نفع منصوریانه. حالا باز میگه از من حمایت نشد، اگر میشد تا ۱۴۰۰ قهرمان جهان میشدم. عملا این افراد استقلال رو گروگان گرفتند.

 • mehrab

  تنها شخصی که میتونه در این شرایط بحرانی به هواداران و استقلال بزرگ کمک کنه آقای زمانی و آقای قریب هستن چرا چون واقعا بیشتر حرفهاشون درست و بجاست من هیچوقت با آقای زمانی مخالف نیستم چرا چون برد هم با منصوریان در حد استقلال نیست چون نتیجه کار های فردی بازیکن هست نه تاکتیک و نه ترکیب توانمندی تیم امیدوارم هر چه زودتر شاهد اخراج آقای رستوران باشیم و شهاد بازی درخشان استقلال بزرگ ..

  • یکی به من بگه استقلال هم تیمه؟

   داداش همین شماها پارسال نبودید که بهش فحش میدادید میگفتید حرف نزنه
   الانم منصوریان دوتا برد پشت سرهم بیاره میگید حمایت تا قیامت
   میگم 7 ساله دیگه زیاد جوش نزنید

 • استقلالی واقعی

  راست میگه بنده خدا منصوریان به در د تیمی می خوره که بخواد نتایج منوسط کسب کنه .نه به درد استقلال ...

  • منم

   ۴بازی ۴امتیازویک گل زده به تظرت نتیجه‌ی متوسطه؟ نه داداش هیچ کس ایشونوبرای این نتایج نمیخوادحتی دوچرخه سواران

 • سیددددمحمدددد

  حرف حق
  در حد مربی گری استقلال نیست و بس

 • محمدرضا

  حالا میفهمیم ما اشتباه میکردیم نه شما

 • masih۶/۶

  عجب

 • مستاجر خدا

  تنها شخص دلسوز استقلال
  اگه طرفدارا حمایتش میکردن از اول الان ما با ترحم بهتون نگاه نمیکردیم.
  از رو دلسوزی لایکتون نمیکردم.
  کمکتون کامنت نمیزاشتم:))
  بازم دیر نشده عضو گیری میکنیم استقلالیهای پشیمان

 • فرزام تاجی

  ایشالا این قضیه ختم به خیر بشه

برچسب ها