بارسلونا از نیمار درخواست غرامت کرد

بارسلونا-از-نیمار-درخواست-غرامت-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه بارسلونا از فوق ستاره برزیلی پیشین خود به دلیل نقض قراردادش شکایت کرد.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا از نیمار به دلیل نقض قراردادش با این باشگاه به فدراسیون فوتبال اسپانیا شکایت کرده است. بارسلونا در بیانیه خود خواستار باز پس گرفتن پاداشی که به نیمار در سال گذشته پس از تمدید قراردادش پرداخت کرد شده و همچنین خواهان دریافت ۸.۵ میلیون یورو غرامت از سوی این بازیکن شده است.

 این در حالی است که بارسلونا پس از پیوستن نیمار به پاریسن ژرمن با ۲۲۲ میلیون یورو اعلام کرد از پرداخت پاداش ۲۶ میلیون یورویی این بازیکن که قرار بود در این تابستان به او پرداخت شود سر باز خواهد زد. 

بارسلونا مدعی شده نیمار با پرداخت بند فسخ قرارداد خود تنها چند ماه پس از امضای قراردادی جدید که تا سال ۲۰۲۱ اعتبار داشت، دیگر حق دریافت پاداش های خود طبق مفاد قراردادش را ندارد. این باشگاه در متن شکایت خود تاکید کرده پاریسن ژرمن در صورت عدم همکاری نیمار مسئول است و باید پاسخگو باشد. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۳

 • فـــرانــک

  آخه این کارا چیه جای چسبیـدن ب نقل و انتقالا فقط داریم وقتو تلف میکنیـم
  8.5 م یورو دردیو دوا نمی کنه بااون 222 تا چیکار کردیم تاحالا؟؟؟!! حـداقلش اینه ک دیگه خبری از 26 میلیون یورو بند وفاداری نیـست!!!!
  کار درستیه دنبال حقمون باشیـم ولی الان تقویت تیممون خیلی مهم تره تا چسبیدن ب این کارای الکـی بابا الان وقتـش نیـــست !!!!!
  بارتـــــــــــو خستـمون کردی چــــرا نمـیـــری از دستــت راحــت شیـــم ؟؟!!!!

  • میم - ر

   داشتم کامنت شما رو میخوندم، جو شما رو بیخیال شدم، خودم داشتم حس میکردم نکنه اسپانیایی خیلی خوب بلدم که کامنت شما رو دارم خیلی راحت و روان می خونم

 • کسرا

  من طرفدار رئالم ولی این حرفم هیچ ربطی به رئالی بودنم نداره . اینکه نیمار میخواست از تیم بره ، به خودش مربوطه و اصلا منطقی نیستش که زوری بخوایم یه بازیکن رو توی یه تیم نگه داریم ولی رفتن ناگهانیش اون هم توی این زمان که اواخر نقل و انتقالات هستش و اکثر بازیکنای بزرگ وضعیتشون مشخص شده ، واقعا نامردی در حق بارسا بود . اگه اواخر فصل قبل یا اصلا اول نقل و انتقالات امسال میگفت قصد ترک بارسا رو داره هیچ خرده ای بهش گرفته نمیشد ولی کاری که الان کرد یه ضربه ی مهلک به بارسا وارد کرد که من به شخصه خیلی بعید میدونم بتونن حداقل تا آخر این فصل جای خالی نیمار رو حتی نصف و نیمه پر کنن.

برچسب ها