گردان: به استقلال بابت بازی جوانمردانه تبریک می‌گویم

گردان-به-استقلال-بابت-بازی-جوانمردانه-تبریک-میگویم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پدیده گفت: استقلال امروز خوب بازی کرد و موقعیت‌های زیادی هم داشت، اگر یک مقدار خوش‌شانس بودند به گل هم می‌رسیدند.

به گزارش وبسایت نود ، شهاب گردان پس از پیروزی 2 بر صفر پدیده برابر استقلال در مورد این بازی اظهار داشت:بازی خوبی بود و در یک مسابقه نزدیک از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کردیم و برنده شدیم. خدا را شکر می‌کنم که 3 امتیاز را گرفتیم و دروازه‌مان هم بسته ماند.

وی ادامه داد: به استقلالی‌ها هم تبریک می‌گویم به خاطر بازی‌شان و نمایش جوانمردانه‌ای که داشتند. استقلال امروز خوب بازی کرد و موقعیت‌های زیادی هم داشت. اگر یک مقدار خوش‌شانس بودند به گل هم می‌رسیدند. البته نباید از این موضوع بگذریم که ما هم خیلی خوب بودیم.

دروازه‌بان تیم پدیده در مورد اینکه آیا پاداش‌هایتان را دریافت کردید یا خیر،‌گفت: هنوز نداده‌اند اما گفته‌اند می‌دهند. خوشبختانه وضعیت مالی خوب است و پاداش ویژه‌تر خواهد بود. 

 

 

2020

نظرات ۴

 • blue

  خوب تیکه میندازی بعدا نشونت میدیم

 • علی 6×4=24 ابدی

  شهاب هم ایستگاه گرفته‌ها خخخخخخخ

 • Javad

  عجب تیکه ای

 • سعید سرخس

  شهاب ولش کنید واقعا منصوریان نمیخواد بره دسته یک سقوط کنید سال ۱۴۰۳ یکی تیم قدرتمندی میشه در دسته یک استقلال علی جان ما پرسپولیسی ها بدمون نمیاد بمونی ولی بخاطر داداشم که استقلالی برو برو برو برو برو برودیگه

برچسب ها