روانخواه: از مساوی مقابل سپاهان راضی هستیم/ فحاشی زیبنده سپاهان نیست

روانخواه-از-مساوی-مقابل-سپاهان-راضی-هستیم-فحاشی-زیبنده-سپاهان-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: خدا را شکر می‌کنیم که مقابل سپاهان مساوی گرفتیم.

به گزارش وبسایت نود ، علی نظر محمدی پس از تساوی بدون گل مقابل سپاهان در نشست خبری حاضر نشد و امیدرضا روانخواه از دستیارانش را به سالن کنفرانس فرستاد که او اظهار داشت: یک فلش بک به بازی‌های گذشته‌مان می زنم در بازی‌های گذشته اگر چه خوب نتیجه نگرفتیم اما خوب بازی کردیم. امروز سپاهان خوب بازی کرد ولی ما برنامه داشتیم و با تمام توان در مسابقات شرکت می‌کنیم و خدا را شکر می‌کنیم که بازی مساوی شد و این نتایج باعث شده تیمی بهتر نسبت به گذشته شده‌ایم شاید نباید سه باخت داشته باشیم و در طرح‌های دفاعی‌مان خیلی پیشرفت کرده‌ایم و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.

وی افزود: از تیم سپاهان تشکر می‌کنم که چنین ورزشگاه خوبی را مهیا کرده‌اند و بازیکنان در این ورزشگاه شخصیت پیدا می‌کنند اما فحاشی‌هایی شد که زیبنده این ورزشگاه نیست. شاید برخی از اتفاقات خوشایند آنها نیست. فحاشی زیبنده تماشاگران و باشگاه سپاهان نیست.

به گزارش فارس، به دلیل اینکه نظرمحمدی روز گذشته و در نشست خبری پیش از بازی هم شرکت نکرده بود خبرنگاران حاضر به پرسیدن سوالی از مربی سپیدرود نشدند. مدیر رسانه‌ای سپیدرود از نظر حنجره‌ نظرمحمدی مشکل داشت و نمی‌توانست صحبت کند.

بین یکی از خبرنگاران اصفهانی و مدیر رسانه‌ای تیم سپیدرود درگیری لفظی پیش آمد.

 

 

2020

نظرات ۸

 • امین

  تیمی که از تیمای عربی هم بیشتر زد فوتبال بازی کنه اعصاب همه را خورد میکنه چه برسه به اونایی که تو ورزشگاه بودند

  • @@

   بازی سپیدرود کاملاٌ منطقی و نتیجه گرا بود ، خوب دفاع کردن هنره ضد فوتبال نیست.
   در ضمن سپاهان یک روز بیشتر از سپیدرود استراحت کرد و بازی قبلیش هم تو اصفهان بود اما سپیدرود یک سفر طولانی به اصفهان داشت.

  • امین

   اگه دفاع میکردن دمشون هم خیلی گرم ولی وقت تلف کردن بدون هیچ برخوردی را چی میگی ... این فوتبال زیبنده فوتبال گیلان نیست یاد ملوان بخیر که چقدر فوتبال بازی میکرد و تو همین اصفهان هم سپاهان را چند بار برد ولی هیچ فحاشی به اون تیم بزرگ نشد.

 • Amir

  برادر من کلا شما ۹۰ دقیقه فقط تو نیمه خودتون بودید و هیچ کار دیگه ایی غیر دفاع نکردید بعدشم که همش وقت کشی کردید و خودتونو زمین زدید به این نمیگن فوتبال میگن زد فوتبال بعد انتظار داری تماشگرهای سپاهان تشویقت کنن و برات گل بندارن

  • yas

   ما ک بازی رو ندیدیم ولی اینجور ک از نظرا پیداست سپید رودیا خیلی وقت کشی کردن و رفتن رو اعصاب

 • محسن

  کاری به این که سپیدرود کاملا اتوبوسی دفاع میکرد ندارم ولی وقت کشی بیش از حد و اندازه بازیکنان سپیدرود خارج از اخلاق و مروت بود این بازی گذشت و تا چندوقت دیگه همه یادشون میره کی چه جوری بازی کرده ولی قطعا سپیدرود بازنده ی اخلاق ورزشی توی مسابقه بود.
  ادمیت جان متشکرم ازت

 • vm

  بازنده تیمی است که با صرف میلیاردها هزینه این خمه اتهام وارد می کند به رقیب

 • مهرداد

  پای خونی غلامی دست خونی ابراهیمی برید ببینید آیا وقت کشی بود شما فقط توپ داشتید آیا موقعیت داشتید بازم سپیدرود خسته نبود تو ضد حمله برده بود ادمین صدبار نوشتم چاپ نشد

برچسب ها