کرانچار: کنترل بازی را در دست داشتیم

کرانچار-کنترل-بازی-را-در-دست-داشتیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم سپاهان تأکید کرد، تیمش در مصاف با سپیدرود ابتکار عمل را در دست داشته است.

به گزارش وبسایت نود ، زلاتکو کرانچار پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپیدرود گفت: به نظر من کنترل بازی را در بیشتر دقایق در دست داشتیم و با پاسکاری منظم خود را به محوطه جریمه حریف رساندیم. چند موقعیت ایجاد کردیم اما زمانی که نتوانیم از محصول خود برداشت و موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کنیم، دو امتیاز را از دست می‌دهیم.

سرمربی سپاهان در این باره که به نظر می‌رسید این تیم در نیمه اول، سپیدرود را دست کم می‌گرفت و در نیمه دوم سوار بر بازی بود، گفت: می‌دانستیم حریف بازی دفاعی را در دستور کار خود قرار می‌دهد. در نیمه اول به دنبال جستجوی راه حلی برای گلزنی بودیم و چند موقعیت هم ایجاد کردیم. مقابل ذوب‌آهن 4،3 موقعیت ایجاد کردیم که به برتری رسیدیم اما در این مسابقه موقعیت‌های زیادی خلق کردیم که در نهایت به تساوی دست یافتیم.

وی ادامه داد: قصد داریم از وقفه به وجود آمده در لیگ برتر استفاده کنیم و کارهای خود را با محوریت برنامه‌های تاکتیکی جلو می‌بریم. می‌خواهیم روی به ثمر رساندن موقعیت‌های گلزنی کار کنیم و تلاش می‌کنیم گرایش مهاجمانی چون مروان حسین را به گلزنی نزدیک کنیم.

کرانچار در پاسخ به این پرسش که آیا فکر نمی‌کند سپاهان حسرت این امتیازاتی را که از دست می‌دهد خواهد خورد، تصریح کرد: با این نظر موافقم. ما 6 امتیاز خانگی را از دست دادیم. بحران زمانی ایجاد می‌شود که بر حریف تسلط پیدا نکنیم اما مقابل سایپا بر بازی مسلط بودیم، همین‌طور مقابل پارس جنوبی و سپیدرود. از نظر انگیزشی و نحوه برخورد بازیکنان با بازی بحرانی نداریم. تیم جدیدی هستیم و طبیعی است که دچار این نوسان‌ها شویم. تلاش می‌کنیم در تعطیلات پیش رو، توانایی بازیکنانی را که آمادگی جسمانی برای بازی کردن ندارند، افزایش دهیم و امیدوارم این بازیکنان، هرچه زودتر با شرایط تیم، وفق پیدا کنند.

وی در این باره که آیا به نظر نمی‌رسد سپاهان از یک هافبک خلاق و بازیساز بی‌بهره است، خاطرنشان کرد: بله، خودم هم از رسول نویدکیا به خاطر نوسان‌هایش متعجب هستم. او در چند پاس ساده دچار اشتباه شد. همچنین تلاش می‌کنیم توانایی‌های رافائل را افزایش دهیم تا با شرایط سپاهان تطبیق یابد.

نظرات ۲

  • امین

    این فوتبال زیبنده فوتبال گیلان نیست

  • ❤️❤️❤️

    با اينكه روبه روي سپاهان يك امتيازم غنيمته ولي خيلي بد بازي كرديم و همش توپ توي زمين ما بود . واقعا شانس اورديم

برچسب ها