عکس نوشت/ مروارید سیاه سرخ‌ها

عکس-نوشت-مروارید-سیاه-سرخها

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در بازی مقابل الاهلی عربستان، یک بار دیگر توانایی‌های خود را اثبات کرد.

به گزارش وبسایت نود، گادوین منشا، مهاجم سیاه‌پوست پرسپولیس، با اینکه کمتر از سی دقیقه برای تیمش در بازی مقابل الاهلی به میدان رفت اما عملکردی بسیار درخشان داشت و نه تنها توانست گل دوم و گل تساوی‌بخش پرسپولیس را با یک ضربه زیبا به ثمر برساند، بلکه در تمام دقایق حضور خود در زمین دوندگی بسیار زیادی داشت و فشار زیادی بر خط دفاع حریف عربستانی وارد کرد.

شماره 90 پرسپولیس در اولین تجربه آسیایی خود موفق شد یک گل دیدنی و حساس به ثمر برساند و با یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه الاهلی را باز کرد. این دومین گل منشا با لباس پرسپولیس بود که البته همانند گل اول او که در بازی مقابل تراکتورسازی در هفته دوم لیگ به ثمر رسیده بود، دومی نیز با یک ضربه از پشت مجوطه جریمه وارد دروازه حریف شد.

منشا اگرچه در این بازی هم مانند دیدارهای قبلی پرسپولیس نصفه و نیمه برای سرخپوشان به میدان رفت اما باز هم به خوبی نشان داد مهاجم بسیار توانمندی است و این قابلیت را دارد که در سخت‌ترین دقایق در نقش یک منجی برای تیمش ظاهر شود.

مروارید سیاه سرخ‌ها، در همین مدت کوتاه حضورش در پرسپولیس بسیار زیاد در بین هواداران این تیم محبوب شده و در حال حاضر یکی از رویاهای هواداران پرسپولیس این است که شاهد درخشش زوج مهدی طارمی و گادوین منشا در پیشانی خط حمله تیم محبوبشان باشند. رویایی که برای محقق شدن نیاز به آمادگی کامل هر دو مهاجم پرسپولیس یعنی طارمی و منشا دارد.

باید دید منشا که به احتمال زیاد در ادامه لیگ پای ثابت ترکیب پرسپولیس خواهد بود، آیا می‌تواند در ادامه فصل با به ثمر رساندن گل‌های زیاد، تبدیل به بهترین مهاجم خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس شود یا خیر. اتفاقی که با توجه به قابلیت‌های منشا به هیچ وجه برای این بازیکن نیجریه‌ای دور از دسترس نخواهد بود.

6017

اختصاصی

نظرات ۱۶

 • صدر قرمزش قشنگه

  میتونیم ببریمشون اگه بیشتر دقت کنیم
  تعویض های برانکو عالی بود خداروشکر

 • HoN

  بی نظیر بازی کرد
  محکمو فیزیکی
  از وقتی اومد تو زمین انقد پر جنبوجوش بود که دفاع حریفو واقعا خسته کرد

 • ⭐⭐ بهشت قرمز ⭐⭐

  به امید خدا بازی برگشت میبریم تا به همه بفهمونیم آبروی ایران کیه

  متخصصان 6 تایی خخخخ

 • دخترخوانسار پرسپولیسی

  وای اگ ضربه آخر دقیقه آخر گل میشد چی میشد
  بازی برگشت خیلی حرفها برای گفتن داره تیم برانکو
  به امید صعود....
  دعای مردم پشت شماست بچه ها، مرسی....
  خدایا مرسی.....

 • سونامی قرمز

  یاقوت مروارید زمرد طلا هر چی بگین برازندشه.ایول

 • سامان نراقی

  واقعا مروارید سیاه از نوع مرغوبش هم هست.... خدا را شکر باز هم نباختیم ، تو بازی برگشت هم خدا بزرگ است

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  همه ی بازیکنای تیممون عالین باید از تک تکشون تشکر کنیم.مسلمان،احمدزاده،طارمی،منشا،بشار،کمال،علی پور،شجاع،محرمی همه و همه عالین از همشون حمایت میکنیم

 • 6تایی ها

  حیف ضربه آخره کاری منشا گل نشد اگه میشد چی میشد

 • prsplis

  مروارید سیاه

 • عرشیا

  فوق العادس منشا
  دمش گرم

برچسب ها