زیدان: رونالدو مقابل فیورنتینا 90 دقیقه بازی می کند

زیدان-رونالدو-مقابل-فیورنتینا-90-دقیقه-بازی-می-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - در آستانه 38ـمین جام سانتیاگو برنابئو که بین تیم های رئال مادرید و فیورنتینا برگزار خواهد شد، زین الدین زیدان در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کرد و در مورد شروع خوب تیمش در فصل جدید صحبت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، زیدان در مورد این بازی که چهارشنبه شب در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد، به Realmadrid TV گفت:

این بازی برای هواداران مهم است. امسال این مسابقه به بعد از هفته نخست لالیگا موکول شد و سعی می کنیم عملکرد خوبی ارائه کنیم، اما مهم تر از آن، سعی می کنیم دقایق بازی بیشتری در اختیار بازیکنان قرار دهیم. از لحاظ آمادگی جسمانی در فرم خوبی هستیم و بازیکنانی مثل کریستیانو رونالدو از ابتدا به میدان خواهند رفت و 90 دقیقه بازی خواهند کرد. می خواهیم جام قهرمانی اینجا بماند و به دنبال ارائه عملکردی خوب هستیم.

هواداران:

از همه هواداران می خواهیم که جام سانتیاگو برنابئو را اینجا با ما تماشا کنند و کسانی که در خانه می مانند می توانند از طریق شبکه رسمی باشگاه بازی را تماشا کنند. نهایت تلاش خود را می کنیم تا جام قهرمانی اینجا بماند.

شروع فصل:

امیدوارم که همینطور ادامه دهیم. شروع واقعاً خوبی داشتیم اما می دانیم که فصل طولانی خواهد بود. رقابت های لالیگا تازه شروع شده و در مجموع 38 بازی خواهد بود که نیازمند تلاش بسیاری است. از نحوه عملکرد تیم راضی هستیم. می خواهیم، بخصوص از لحاظ نوع بازی همینطور ادامه دهیم. اگر بتوانیم به بازی خوب خود ادامه دهیم، خوشحال خواهیم بود.

1771

اختصاصی

نظرات ۲

  • ZiZo plus

    عشقي زيزو ☺

  • Cr7-17

    رئال مادریدپادشاه مطلق تاریخ فوتبال
    !Hala madrid¡...

برچسب ها