روبن: حتی بدون آمادگی کامل، حاضرم با تمام توان به تیم ملی کمک کنم

روبن-حتی-بدون-آمادگی-کامل-حاضرم-با-تمام-توان-به-تیم-ملی-کمک-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - روبن آماده است برای تیم ملی تمام تلاشش را به کار گیرد.

به گزارش وبسایت نود، آرین روبن که هنوز در شروع فصل جدید، نتوانسته آمادگی 100 درصد خود را به دست آورد، اعلام آمادگی کرده تا به تیم ملی هلند در بازی های پیش رو کمک کند و با تمام توان همراه لاله های نارنجی باشد. روبن در بازی اول بایرن مونیخ در بوندسلیگا، به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت و در بازی دوم، 64 دقیقه در زمین حضور داشت. روبن در این باره می گوید:

هنوز به چند بازی نیاز دارم تا به مرز آمادگی کامل برسم ولی همین حالا هم آماده ام تا با تمام توان به تیمم کمک کنم. تعویض شدنم در بازی مقابل برمن، با تصمیم من نبود. مربی این تصمیم را گرفت. که البته با توجه به شرایط آماده سازی من، منطقی بود. طبیعی بود نمی توانم 90 دقیقه کامل در زمین بازی کنم، البته این طور هم نبود که دیگر نتوانم از آن دقیقه به بعد، در زمین بازی کنم. من خوشبین هستم و باور دارم که می توانیم به نتیجه خوب برسیم، باید خودمان به خودمان باور داشته باشیم و با دید مثبت رو به جلو پیش برویم.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • Meysam

  همیشه تو قلبمی ارین

 • رضا

  خداییش حیف این نسل هلند ک نتونستن ی جام بیارن دارن پیر میشن فوتبالشون تموم شد

 • مهدي بايرني ١٠

  روبن رو واقعا از ته قلبم دوست دارم. سرعت بالا، تكنيك خوب، حركت در عرض و شوت بي نقص و گل منو ياد اين فوتباليست بي نظير ميندازه، كسي كه دير درخشيد و مصدرميت هاي بدموقع نذاشت اوج بگيره. اميدوارم حالا حالا ها تموم نشي روبن خودخواه اما دوست داشتني
  برات آرزوي موفقيت ميكنم هم تو بايرن و هم تو تيم ملي هلند

 • Erfan

  واقعن روبن اماده از مسی و رونالدو بهتره

برچسب ها