چهار تکواندوکار اعزامی به گرندپری مراکش معرفی شدند

چهار-تکواندوکار-اعزامی-به-گرندپری-مراکش-معرفی-شدند

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی بی باک سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان در حالی ترکیب نهایی تیم اعزامی به دومین مرحله مسابقات گرندپری 2017 را اعلام کرد که بازهم خبری از بهنام اسبقی و مهدی خدابخشی نیست.

به گزارش سایت نود، دومین مرحله مسابقات گرندپری (G4) در سال 2017 با حضور تکواندوکاران برتر جهان در 4 وزن المپیکی زنان و مردان از 31 شهریورماه به مدت 3 روز در "رباط" مراکش برگزار خواهد شد که تیم‌ملی تکواندو کشورمان برای حضور در این رقابت‌ها از روز 28 مردادماه تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو آغاز کرده است.

آرمین هادی‌پور، محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده، ابراهیم صفری، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، فرشاد قیاس‌شندی و سجاد مردانی نفرات حاضر در این اردو هستند.

با اعلام مهدی بی باک سرمربی تیم‌ملی تکواندو کشورمان، این تیم با ترکیب محمد کاظمی و فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G4) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.40 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

39046

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها