باگ جدید سایت بلیت فروشی برهان مبین/ سوری ها نمی توانند بلیت بازی ایران - سوریه را بخرند!

باگ-جدید-سایت-بلیت-فروشی-برهان-مبین-سوری-ها-نمی-توانند-بلیت-بازی-ایران-سوریه-را-بخرند

وب سایت رسمی برنامه نود- همین چند روز پیش بود که سایت بلیت فروشی متعلق به شرکت برهان مبین دوباره خبر ساز شده بود و با فروش بلیت به بانوان، در حالیکه مجوز حضورشان دربازی ایران - سوریه صادر نشده بود، توجه ها را به خود جلب کرد.

به گزارش سایت نود، در گزارشی که در سایت نود در این لینک منتشر شد به آن ماجرا پرداختیم اما ظاهرا هر روز که می گذرد باید شاهد باگ جدیدتری باشیم.

باگی که از دیروز در سایت بلیت فروشی فوتبال تیکت متعلق به شرکت برهان مبین حسابی دردسرساز شده است. البته این بار خارجی ها باعث شده اند این باگ مشخص شود. باگ این است که طرفداران تیم ملی سوریه در ایران نمی توانند بلیت بازی ایران – سوریه را بخرند.

حالا علاوه بر باگ انتخاب جنسیت، خریداری شدن بلیت استقلالی ها توسط پرسپولیسی ها در دربی ها و بالعکس، خرید بلیت با کارت ملی فوت شده ها و داون شدن سایت در حین ترافیک یوزر، باگ جدیدی از سایت بلیت فروشی رو شده که باعث اعتراض هزاران سوری حاضر در ایران شده است. همانطور که قبلا هم گفتیم باگ های زیادی از سایت فوتبال تیکت رو شد که تا این لحظه هیچ کدام از آنها برطرف نشده و امکان دارد که حتی پس از این ماجرا هم برطرف نشود. هر چند گزینه انتخاب جنسیت از سایت بلیت فروشی حذف شده است.

ظرف دو روز گذشته هزاران سوری ساکن در ایران به سایت فوتبال تیکت رفته اند اما نتوانسته اند بلیت بخرند. حدود 1000 دانشجوی سوری به همراه کارمندان سفارت سوریه در تهران و همچنین سوری های ساکن ایران در دو روز گذشته به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ رفته اند تا در این باره کسب تکلیف کنند. آنها می گویند زمانی که شماره پاسپورت خود را وارد می کنند دیگر امکان خرید بلیت وجود ندارد و هیچ جایگاهی هم برای طرفداران تیم ملی سوریه در سایت فوتبال تیکت در نظر گرفته نشده است.

یکی از سوری هایی که امروز در سازمان لیگ حاضر بود به سایت نود گفت: سفارت سوریه هم بلاتکلیف است. حتی در سایت برای طرفداران سوریه جایگاه هم تعریف نشده است که اصلا آن را انتخاب کنیم. وقتی جایگاه طرفداران ایرانی را انتخاب می کنیم وشماره پاسپورت را وارد می کنیم سایت هنگ می کند. نمی توانیم که بلیت جایگاههای ایران را بخریم و از سکوهای ایرانی ها، سوریه را تشویق کنیم. مطمئنا درگیری پیش می آید. عابربانک ایرانی هم داریم و راحت پول پرداخت می کنیم. اصلا بلیت کاغذی به ما بدهند. سفارت سوریه هم نمی داند سوری ها چطور باید وارد ورزشگاه آزادی شوند.»

او ادامه می دهد:« بسیاری از طرفداران سوریه از سوریه و عراق و ترکیه به تهران آمده اند تا بازی را ببیند. سوری های ساکن ایران هم زیاد هستند که می خواهند فردا در ورزشگاه باشند. این یک بازی مهم برای فوتبال سوریه است و یک روز تاریخی ممکن است برای ما رقم بخورد. تا به حال اینقدر به جام جهانی نزدیک نبوده ایم. اما سایت بلیت فروشی اجازه نمی دهد که سوریه ای ها بلیت بخرند. هزاران دانشجو به سایت رفته اند و نتوانسته اند بلیت تهیه کنند. در حالیکه در سایت روی آیکون پرچم سوریه می رویم هیچ جایگاهی برای طرفداران تیم ملی سوریه در سایت وجود ندارد و مشخص نیست فردا باید طرفداران تیم ملی سوریه کجا بنشینند. فکر نمی کردیم سایت بلیت فروشی در ایران اینطور باشد و نتوانیم جایمان را انتخاب کنیم. »

طرفداران تیم ملی سوریه برای رفتن به ورزشگاه فعلا بلاتکلیف هستند و به نظر می رسد فردا به هواداران تیم ملی سوریه، بلیت های کاغذی داده شود. البته تا این لحظه هنوز جایگاه نشستن آنها مشخص نشده است.

اختصاصی

نظرات ۱۴

 • پرستو

  تاسف برانگیزه.. به جای تعریف و تمجیدهای الکی از تاج و فدراسیون نشین ها فکری به حال این آبروریزی کنید..

 • sepehr

  سوری ها که هیچی
  من که ایرانی هستم و سنم به کارت ملی نرسیده و کارت ملی ندارم چطور بلیط بخرم؟؟؟؟

 • Pm

  بازی با ازبکستان هم اگر امتحان میکردید نمیشد خرید و داخل سایت روی هر جایگاهی که از طرف ازبکستان میرفتید مینوشت این جایگاه به تیم میزبان اختصاص دارد

 • حسين

  من جمعه براي خودم بليت ميخواستم بگيرم بعضي از جايگاه رو نوشته بود كه براي تيم شما تعريف نشده

 • mahan

  برهان پدرفوتبال ایران رو دراورد

 • بارسلونا

  تو کشور ما فوتبال به هیچ جا نمیرسه

 • عماد

  یادچهارسال پیش افتادم.زمان بازی با کره جنوبی.بازی مرگ وزندگی بود برامون.اینقدراظطراب و استرس و هیجان داشتیم که برای بازی لحظه شماری میکردیم.تمام اخبار بازی رو پیگیری میکردیم.الان کره ای ها و ازبکستانی ها وسوری ها مثله ۴ساله پیش ماهستن.هرکدومشون بره جام جهانی کلی لذت میبرن.حتی بیشتر از تیمی که قهرمان جام جهانی شده!!!

 • mohsen sfankovic

  حیف حرفی نمیتونم بزنم و بقیه هموطنان خودشون میدون حرف دلم چیه، بازی رفت خوب نشون دادن جوانمردی و معرفت و... تازه شانس اوردیم تو مالزی بود وگرنه...

 • pouya

  خسته نباشید با این شرکت بزرگ و حرفه ای

 • حمید

  کاش بلیط فروش جام جهانی هم بدن برهان مبین خخخخخخخ
  در این صورت میبینی طرف میخواسته بلیط سینما بخره سر از استادیوم فوتبال در اورده خخخخ

برچسب ها