السوما- بیرانوند؛ دوئل دوباره پس از دو هفته

السوما-بیرانوند؛-دوئل-دوباره-پس-از-دو-هفته

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم خطرناک سوریه یک بار دیگر مقابل تیم‌های ایرانی قرار می‌گیرد.

به گزارش سایت نود، عمر السوما مهاجم گلزنان الاهلی عربستان 31 مرداد در بازی پرسپولیس –الاهلی به میدان رفت و یک گل هم به پرسپولیس زد.

این مهاجم سوری امروز پس از دو هفته دوباره مقابل علیرضا بیرانوند بازی خواهد کرد و تقابل دوباره این دو بازیکن شکل می گیرد، البته به شرط اینکه امروز بازهم بیرانوند دروازه بان اول ایران باشد.

محمد انصاری هم اگر امروز به میدان برود دوباره بازی برابر سوما را تجربه می کند. بیرانوند و انصاری در آن بازی متوجه شدند که سوما چه بازیکن خطرناکی است، سوما در آن بازی زهر خودش را ریخت.

از آنجا که سوما در بازی رفت ایران و سوریه حضور نداشت سایر ملی پوشان سابقه بازی مقابل این مهاجم را ندارند.

سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس هم در بازی رفت پرسپولیس- الاهلی محروم بود و در صورت حضور در دیدار امروز اولین دوئلش با آقای گل لیگ عربستان را تجربه خواهد کرد.

بیرانوند، انصاری، و حسینی یک هفته بعد دقیقا 21 شهریور دوباره باید مقابل عمر السوما بازی کنند این بار در دیدار برگشت پرسپولیس و الاهلی.

در بازی امروز یک بازیکن آشنای دیگر هم برای بازیکنان پرسپولیسی تیم ملی در ترکیب سوریه حضور دارد؛ عمر خربین مهاجم الهلال عربستان که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل بیرانوند، انصاری، و حسینی بازی کرد.

برای مشاهده پیش بازی ایران-سوریه اینجا کلیک کنید.

57189

اختصاصی

نظرات ۷

 • jd.dri

  سوما ... سوما ... !!!
  یه گل تو دروازه خالی پرسپولیس زده فکر کرده گلزن حرفه ای یه !!!
  زیاد بزرگش نکنید...
  ممکنه تو تیم الاهی با مربی خارجی بتونه کاری بکنه
  ولی تو تیم ملی سوریه عمرآ بتونه واسه بیرانوند خطرساز بشه ...

 • سومالی های شیش تایی

  السوما گفته بعد از پرسپولیس میخواهم به ایران هم گل بزنم اولا اقای السوما تیمای گنده تر از شما وبازیکنای بهتر از شما با ما بازی کردن ولی یه شوت تو چارچوب هم نزدن دوما گلی که به پرسپولیس زدی توپ اماده و دروازه خالی افتاد جلوت که تونستی گل بزنی وگرنه یه شوت هم نمیتونستی بزنی ادمین جان بچاپ

 • نبی استقلالی

  این عمرالسوما تاقبل بازی پرسپولیس الاهلی 120 بازی پشت سرهم گل زده بود ومقابل پرسپولیس هم گل زدواین نشون میده که واقعاغیرقابل مهاره ولی یه چیزی که هست اینه که اینقد که همه ازدفاع ایران میگن واینقدکه همه ازسوما میگن باید ببینیم امروز ایران رکوردخودشوحفظ میکنه ورکوردسوما میشکنه یا سوما رکوردخودشوحفظ میکنه ورکورد تیم ملی ایران میشکنه عیارواقعی دفاع ایران تواین بازی معلوم میشه اونایی که هی میگن 12بازی گل نخورده تیم ملی امروزمعلوم میشه

  • Ab

   داداچ دیگه ازسون هیون مین که بهترنیس

 • دیاکوخان

  عمر جون اون بازی چالش مانکن جلوت بود ،این بازی احتمالا حقیقی باشه ،اون بازی بیرانوند اصل بازی شو به نمایش گذاشت و یه توپ ساده رو مث هلو انداخت جلو پات!نمیدونم چرا ولی اصن بیرانوندو قبول ندارم مخصوصا عشق مصاحبه بودنشو وبعدش هم جمع کردن گندهای مصاحبه قبلیش!

  • Amir.6★4

   میبینم که شما ضایع شدی بازم علیرضا بیرانوند تو دروازست ولی اگه حقیقی هم باشه بازم افتخار ما پرسپولیسی هاست شما که یک بازیکن هم نداری ساکت باش .......ادمین جان ..

 • شایان پرسپولسی

  میگما نبی استقلال داداش طرفدار سوریه ای که امیدواری گل بخوریم و رکوردمون شکسته بشه ؟ ادمین بچاپ

برچسب ها