رسمی؛ فرهاد نظری افشار از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد

رسمی؛-فرهاد-نظری-افشار-از-تیم-ملی-والیبال-خداحافظی-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان در ژاپن آخرین حضورم در تیم ملی ایران خواهد بود.

به گزارش سایت نود، هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان از 21 تا 26 شهریورماه به مدت شش روز به میزبانی دو شهر ژاپن برگزار می شود.

تیم‌های ژاپن (میزبان)، ایران (آسیا)، فرانسه (اروپا)، برزیل (آمریکای جنوبی)، آمریکا (نورسیکا) و ایتالیا (سهمیه فدراسیون جهانی) در شهرهای ناگویا و اوساکا به مصاف یکدیگر می روند.

فرهاد نظری افشار دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در حاشیه تمرین امروز (سه شنبه) این تیم گفت: در هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان برای آخرین بار لباس تیم ملی را می پوشم.

فرهاد نظری افشار تصریح کرد: بازیکنان جوان و با استعدادی در پست دریافت کننده والیبال ایران وجود دارند و زمان آن رسیده که من با خداحافظی از تیم ملی فرصت حضور جوانان را در این پست مهیا کنم.

وی تاکید کرد: بعد از مسابقات ژاپن فعالیتم را در والیبال در رده باشگاهی ادامه می دهم اما برای همیشه با پیراهن تیم ملی به عنوان بازیکن خداحافظی خواهم کرد.

فرهاد نظری افشار که در سال های 2010 و 2011 عضو تیم ملی والیبال ایران بود، به دلیل مصدومیت مدتی از این تیم دور شد. وی بعد از شش سال دوباره به اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد و با نشان دادن شایستگی هایش در ترکیب تیم ایران قرار گرفت.

فرهاد متولد یکم خردادماه سال 1363 در تهران است. 93 کیلوگرم وزن دارد و با قد 195 سانتی متری توانایی اسپک در ارتفاع 320 سانتی متر را دارد.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران سابقه بازی در تیم های ملی رده های سنی نداشت، اما افتخارات زیادی در والیبال تجربه کرده است که پنج دوره قهرمانی باشگاه های آسیا، نایب قهرمانی بازی های آسیایی، قهرمان در لیگ برتر ایران و حضور در قهرمانی جهان 2010 ایتالیا و جام جهانی 2011 ژاپن به همراه تیم ایران از جمله آنان است.

39046

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها