منصور برزگر: معاون وزیر چیزی از ورزش نمی‌داند

منصور-برزگر-معاون-وزیر-چیزی-از-ورزش-نمیداند

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو شورای فنی کشتی آزاد با انتقاد از وزارت ورزش گفت که سرپرست معاونت توسعه منابع مالی و پشتیبانی این وزارتخانه چیزی از ورزش نمی‌داند.

به گزارش سایت نود، منصور بزرگر درباره شرایط این روزهای فدراسیون کشتی به خبرگزاری تسنیم گفت: وزارت ورزش عملاً آب را به‌روی کشتی بسته است و بنا به اعلام معاون وزیر ورزش، قصد ندارد بودجه فدراسیون کشتی را پرداخت کند. آقازاده معاون وزیر ورزش که آشنایی با ورزش ندارد، دیروز در یک گفت‌وگوی رادیویی، با افتخار از تخصیص 90درصدی بودجه سالیانه فدراسیون فوتبال می‌گوید و در مقابل اعتراض کشتی می‌گوید "همین قدر دریافت کرده‌ایم و خودشان بقیه را تأمین کنند".

وی تصریح کرد: وزارت ورزش اول سال یک تفاهم‌نامه با فدراسیون کشتی بسته و قرار شده ١٤ میلیارد تومان امسال پرداخت کند. تا الأن که به ماه ششم نزدیک می‌شویم باید نصف این مبلغ را پرداخت می‌کرده، یعنی هفت میلیارد تومان اما نصف این هفت میلیارد تومان را هم ندادند و حالا حاضر نیستند بقیه را پرداخت کنند.

برزگر با اشاره به اینکه معاون وزیر قطعاً بدون هماهنگی سلطانی‌فر وزیر ورزش صحبتی مطرح نمی‌کند اظهار داشت: صحبت‌های آقازاده نوعی دهن‌کجی و بی‌احترامی به جامعه کشتی است. از دکتر روحانی رئیس جمهور محترم می‌خواهم شخصاً یا از طریق جهانگیری معاون اول خود وارد این موضوع شوند و اجازه ندهند کشتی اسیر لجبازی و ندانم‌کاری آقازاده و همکاران او شود. رئیس جمهور، مردم کشتی را دوست دارند و به‌شدت مسایل آن را پیگیری می‌کنند.

دارنده مدال طلای جهان گفت: بشخصه صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی را تبریک می‌گویم زیرا این موفقیت باعث خوشحالی مردم شده که ارزش بسیار بالایی دارد و باید از کی‌روش و بازیکنان تیم ملی تقدیر شود.

عضو شورای فنی کشتی آزاد اظهار داشت: ما ورزشی‌ها کنار هم هستیم و باید از تمام ظرفیت رشته‌های مختلف ورزشی برای ایجاد شور و نشاط در جامعه استفاده کنیم و از سوی دیگر متولیان امر نیز باید کنار ورزشکاران، مربیان و دست‌اندرکاران حضور داشته و از آنها حمایت کنند.

نایب‌قهرمان المپیک در ادامه با اشاره به موفقیت‌های کشتی پس از رقابت‌های المپیک 2016 برزیل تاکنون اظهار داشت: قهرمانی در رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی نوجوانان در گرجستان برای نخستین بار، قهرمانی در مسابقات جهانی کشتی فرنگی جوانان در فنلاند برای اولین بار، نایب‌قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در رقابت‌های جهانی فرانسه برای دومین بار، عنوان سوم جهان توسط تیم ملی کشتی آزاد جوانان در رقابت‌های جهانی فنلاند، قهرمانی تمامی رده‌های سنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی (نوجوانان، جوانان و بزرگسالان) در رقابت‌های قهرمانی آسیا برای نخستین بار، قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های جام جهانی در کرمانشاه که با شکست تیم آمریکا در دیدار فینال همراه بود و از نظر بعد سیاسی برای کشور بسیار اهمیت داشت، بخشی از موفقیت‌های کشتی است.

عضو شورای فنی کشتی آزاد خاطرنشان کرد: بعد از قهرمانی‌های متعدد کشتی در جام جهانی و رقابت جهانی، حتی شرایط یک دیدار اختصاصی با رییس جمهور فراهم نشده، هیچ پاداشی به این حجم موفقیت‌ها و قهرمانی‌های بزرگ کشتی‌گیران از بعد از المپیک تا الآن داده نشده و از سوی دیگر حتی از یک پیام تبریک نیز دریغ می‌کنند. سؤال ما این است که؛ چه مشکلی با کشتی دارند؟ کشتی ورزش ملی و ورزش اول کشور ماست، این مقدار بی‌توجهی برای چیست؟

برزگر در پایان گفت: دوستان نباید از نجابت کشتی‌گیران و سکوت بلندمدت آنها برداشت دیگری بکنند و اگر قرار است پاداشی داده شود تمامی رشته‌ها مد نظر قرار داده شود. ما از خادم می‌خواهیم در برابر این زورگویی‌ها کوتاه نیاید و از حق کشتی دفاع کند.

39046

اختصاصی

نظرات ۲

  • مجید

    نه اینکه شما میدونید به گند کشید کشتی رو

  • کیارش

    آقای برزگر در فرانسه چند روز پیش تیم آزاد کاران ما همگی بجز یزدانی حذف شدند!!؟؟/ حالا پاداش هم می خواهید؟

برچسب ها