گردان: برای موفقیت در جام حذفی تمام تلاش‌مان را می‌کنیم

گردان-برای-موفقیت-در-جام-حذفی-تمام-تلاشمان-را-میکنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده مشهد، گفت: تمام تلاش‌مان را برای موفقیت در جام حذفی به کار می‌بندیم. امیدوارم با تمرکز کامل مقابل تراکتورسازی به میدان برویم و در نهایت با پیروزی به مرحله بعد صعود کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، شهاب گردان در خصوص دیدار با تراکتورسازی در نخستین گام پدیده در جام حذفی اظهار داشت: خوشبختانه در دیدار با تراکتورسازی میزبان هستیم و می‌توانیم از نعمت حضور هواداران بهره‌مند شویم، امیدوارم با تمرکز کامل بتوانیم به میدان برویم و در نهایت با پیروزی به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در خصوص عملکرد پدیده از ابتدای فصل افزود: تلاش می‌کنیم تا آمار گل‌های خورده پدیده هر روز کمتر از قبل شود، می‌توانستیم در هفته‌های اخیر بهتر عمل کنیم. هدف ما این است که آنقدر به همراه خط دفاعی پدیده خوب کار کنیم که در نهایت به عنوان یکی از برترین خطوط دفاعی و دروازه لیگ برتر هفدهم انتخاب شویم.

گردان در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه ثامن برای دیدار با تراکتورسازی تصریح کرد: تراکتورسازی تیم بزرگ و ریشه‌داری است و قطعا برای غلبه بر آن نیاز داریم که از یار دوازدهم خود کمک بگیریم. امیدوارم روز پنجشنبه شاهد حضور گسترده هواداران در ورزشگاه ثامن باشیم، بدون شک حضور هواداران می‌تواند فشار مضاعفی را بر حریف ایجاد کند و به تیم پدیده نیز انگیزه زیادی تزریق کند.

 

2051

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها