معینی: برای انتخاب سرمربی تیم امید عجله نمی‌کنیم، هنوز فرصت داریم

معینی-برای-انتخاب-سرمربی-تیم-امید-عجله-نمیکنیم-هنوز-فرصت-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره وضعیت سرمربی تیم امید توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، فریدون معینی درباره وضعیت انتخاب سرمربی تیم امید، گفت: هنوز برنامه‌ای در این خصوص نداریم و فعلاً چیزی مشخص نیست. برای انتخاب سرمربی تیم امید عجله نمی‌کنیم، چون همه بازیکنان این تیم در لیگ برتر بازی می‌کنند و آمادگی دارند. الان فقط به هماهنگی باشگاه‌ها نیاز داریم. هنوز برای انتخاب سرمربی فرصت هست.

وی با اشاره به عملکرد ضعیف تیم امید با هدایت امیرحسین پیروانی در مسابقات انتخابی قهرمانی زیر 23 سال، خاطرنشان کرد: در آن مقطع تصمیم این بود که پیروانی سرمربی تیم امید باشد که به آن مسابقات رفت و نتیجه نگرفت. فعلاً عجله نداریم، چون باید سازمان لیگ و باشگاه‌ها با یکدیگر هماهنگ شوند و کادر فنی فقط یک هماهنگی تاکتیکی ایجاد کند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به این مسئله که «شما همیشه می‌گویید فرصت هست، حتی ممکن است سرمربی تیم امید روز بازی انتخاب شود»، گفت: نه، این‌طور که نیست. ما به فکر هستیم و این‌طور نیست که به فکر نباشیم، اما هنوز مسابقه‌ای نداریم. این مسابقات سال 2018 برگزار می‌شوند و ما هنوز فرصت داریم.

معینی راجع‌به گزینه‌های مطرح شده برای هدایت تیم امید، یادآور شد: من چیزی در این مورد نشنیده‌ام. مرجع انتخاب سرمربی تیم امید، کمیته فنی و توسعه است. فعلا فکری برای این موضوع نکرده‌ایم.

وی در خصوص عملکرد تیم بزرگ‌سالان در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018، گفت: تیم ملی خوب و بازیکنان با کیفیتی داریم. الان یک آماده‌سازی خوب می‌خواهیم که این اتفاق رخ بدهد، در جام جهانی می‌توانیم حضور قدرتمندی داشته باشیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱

  • pooyan

    خواهشا وحید هاشمیان رو بزارید هم باسواد هم بااخلاق

برچسب ها